Business İstanbul'dan Dubai'de dev satış

SVR Gayrimenkul, Dubai Cityscape Global'de, Business İstanbul projesinin ilk etabının yüzde 30'unu sattı

Business İstanbul'dan Dubai'de dev satış

SVR Gayrimenkul Yatırım, 8-10 Eylül tarihleri arasında Dubai'de gerçekleştirilen Cityscape Global 2015'ten dev satışla döndü. Firma Business İstanbul projesinin  yüzde 30'unun satıldığını duyurdu. Dubai World Trade Center'da düzenlenen dev etkinlikte Business İstanbul projesi büyük ilgi gördü. SVR Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Çubukçu, projenin diğerlerinden farklı ve öne çıkan ayrıcalığının kiralama görüşelerinin satış işlemleriyle paralel biçimde yürütülmesi olduğunu beilrterek:

"Bu durum satın aan yatırımcının sürdürülebilir bir gelire sahip olması anlamına geliyor.." dedi. 

Dubai'de İstanbul'a büyük ilgi
Dubai'de gerçekleştirilen dev etkinlikte İstanbul'un büyük bir ilgi gördüğü ve ilk kez katıldıkları fuardan büyük bir başarı ile döndüklerini söyleyen Çubukçu, beklentilerinin çok üzerinde satış sözleşmeleri gerçekleştirdiklerini belirtti. Çubukçu:

 

Business İstanbul'dan Dubai'de dev satış

 

"Büşteri ağımızı genişleddik. Bir kısmıyla da İstanbul'da görüşmek üzere anlaşmalar yaptı. Anadolu Yakası'ndaki finans merkezi yatırımlarının hız kazanması ve projemizin Marmaray'ın çok yakınınındaki konumu değer artışını sağladı. Ortadoğulu yatırımcı, ilk kez Anadolu Yakası'na yöneldi. Önümüzdeki günlerde, bölgedeki diğer etkinliklere de katılmayı düşünüyoruz." ifadelerini kullandı. 

Bir prestij projesi: Business İstanbuL
İş dünyasına yönelik teknolojik donanımıyla dikkat çeken Business İstanbul,iş modeli ve esnek seçenekleriyle firmalara prestij sunmayı hedefliyor. E-5 Göztepe lokasyonunda yer alan proje, bin 440 ila bin 505 metrekarelik ofis katlarına sahip. 

Firma Bilgisi: Svr Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Business Istanbul