Business İstanbul'un ilk etabına büyük ilgi

Türkiye'nin en büyük A Plus ofis projesi Business İstanbul'un 1. etap satışlarında sona gelindi. Yatırımcının büyük ilgi gösterdiği projenin yüzde 75'i satıldı

Business İstanbul'un ilk etabına büyük ilgi

1.5 milyar TL'lik yatırım bedeliyle İstanbul Anadolu Yakası'nın en merkezi lokasyonlarından biri olan Göztepe'de inşa edilen Business İstanbul'un 1 etap satışlarına yatırımcı büyük ilgi gösterdi. Projenin yüzde 75'i sahiplerini buldu.

Business İstanbul projesi
Aralarında Avrupalı yatırımcıların da bulunduğu geniş bir alıcı kitlesinin ilgi gösterdiği Business İstanbul, hizmete girmesine 1 sene kalan yüzde 75'lik satış oranına ulaştı. Üçer bloklu iki etap olarak planlanan proje, Türkiye'nin en büyük A plus ofis projesi olma özelliği taşıyor. Altı blok halinde tek seferde inşa edilen Business İstanbul, 250 bin metrekarelik inşaat alanına ve 136 bin metrekarelik satılabilir alan içeriyor. 

 

Business İstanbul'un 1 etabına büyük ilgi

 

Göztepe E-5 üzerinde konumlandırılan ve ideal lokasyonuyla dikkat çeken Business İstanbul, metro, metrobüs ve Marmaray bağlantı kuşağı için oldukça avantajlı bir konumda bulunuyor. Toplu ulaşım araçlarına yakınlığıyla dikkat çeken projede teslimler bir sene sonra gerçekleştirilecek.

Business İstanbul'dan TEM'e 5 dakikadan daha az bir sürede ulaşmak da mümkün. Feribot ve sahil yolu da beş dakikalık mesafede bulunuyor. Boğaz Köprüsü, Bağdat Caddesi, Fenerbahçe Marina ve Kadıköy merkez ise Business İstanbul'un doğal uzantısı konumunda yer alıyor

Proje Bilgisi: Business Istanbul