Business İstanbul'un dış cephesinde Çuhadaroğlu imzası

Türkiye'nin en büyük A plus ofis projesi Business İstanbul'un dış cephe kaplama sistemlerini Çuhadaroğlu Alüminyum gerçekleştirecek

Business İstanbul'un dış cephesinde Çuhadaroğlu imzası

Türkiye'nin en büyük A plus ofis projesi Business İstanbul'un dış cephe kaplama sistemlerini Çuhadaroğlu Alüminyum gerçekleştirecek.

Dış cephe kaplama sistemleri Çuhadaroğlu'na emanet

İstanbul Göztepe'de E-5 üzerinde, kent yaşamı ile iç içe, mimarisi ve ileri teknolojik ofis donanımı ile iş dünyasının ilk tercihi olacak Business İstanbul projesinde dış cephe kaplama sistemleri Çuhadaroğlu Alüminyum tarafından yapılacak. Teknolojik donanımı ve yenilikçi ürünleriyle dış cephe kaplama sistemlerinde farklı uygulamaları hayata geçiren Çuhadaroğlu Grup'un Mimari Uygulama Alüminyum Sistemleri, Türkiye dışında dünyanın önde gelen büyük projelerinde uygulanıyor. 

Business İstanbul'un dış cephesinde Çuhadaroğlu imzası

Dünyanın en büyük A plus ofis projesi

Türkiye'nin en büyük A plus modern ofis projesi olan ve bu özelliği ile öne çıkan Business İstanbul projesi, altı blokta tek seferde inşa ediliyor. 270 bin metrekare inşaat alanında 150 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan Business İstanbul projesinin yapımı hızla devam ediyor. 2017 Haziran ayında tamamlanması planlanan proje iş dünyasında hizmet vermeye başlayacak. 

Firma Bilgisi: Çuhadaroğlu Alüminyum