Businist İstanbul'un tanıtım filmi

Selimoğlu İnşaat, Vartaş Yapı ve Rochel Yapı ortaklığıyla kurulan SVR Grup'un Fikirtepe'deki ilk ofis projesi olan Businist İstanbul'un tanıtım filmi Emlakwebtv'de

Selimoğlu İnşaat, Vartaş Yapı ve Rochel Yapı tarafından kurulan SVR Grup Fikirtepe’de Businist Office projesini hayata geçiriyor. Toplamda 393 ofis ünitesi ile 22 adet ticari alandan meydana gelen Businist Office yatırım değeri olarak 550 milyon TL veriliyor. Businist Office Kule A’ da 190 adet ofis, Kule B’de 189 adet ofis, Kule C’de 14 adet ofis olmak üzere toplam 393 adet ofis bulunuyor. Ofisler, 45 m2 ile 320 m2 arasında değişen modülasyonlar ve mimari proje esnekliği sayesinde kat bazında maksimum 1250 m2’ye kadar farklı kullanım alanı alternatifleri sunuluyor. Zemin katta yer alan 22 adet ticari alan; 60 m2 ile 380 m2 arasında değişen büyüklüklerde tasarlanıyor. 1. Etabının toplam inşaat alanı 116.600 m2 olup, ofislerin kat yüksekliği 3,85 metre olarak tasarlanıyor.

Businist Office özellikleri
Toplantı ve eğitim odaları, IT destek hizmetleri, ‘Cafe ve Restaurantlar’, Arşivleme için depolar, kuru temizleme, terzi, lostra, kuaför, kırtasiye, copy center (baskı merkezi), eczane, vale, fitness club, eğlence merkezi, kreş, sağlık merkezi, ibadet alanı gibi isteğe bağlı hizmetler de projede bulunuyor.

Businist Office fiyatları
Efekta Mimarlık tarafından tasarlanan Businist Office fiyatları 4 bin dolar ile 6 bin dolar arasında değişiyor.

Businist Office nerede?
Businist Office projesi; Metrobüs, Metro, E-5, Marmaray, Avrasya Tüneli çıkışı ve Boğaz Köprüsü gibi İstanbul ulaşım akslarının göbeğinde yer alıyor. Toplantı ve eğitim odaları, IT destek hizmetleri, ‘Cafe ve Restaurantlar’, Arşivleme için depolar, kuru temizleme, terzi, lostra, kuaför, kırtasiye, copy center (baskı merkezi), eczane, vale, fitness club, eğlence merkezi, kreş, sağlık merkezi, ibadet alanı gibi isteğe bağlı hizmetler de projede yer alacak yatırımcılara sunulacak özellikler arasında yerini alıyor.

Proje Bilgisi: Businist