Businist Office nerede?

Businist Office nerede? Bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Businist Office Fikirtepe'de Selimoğlu Group, Vartaş Yapı ve Rochel Yapı şirketlerinin oluşumu olan SVR Grup tarafından inşa ediliyor

Businist Office nerede?

Businist Office nerede? Bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Businist Office Fikirtepe'de Selimoğlu Group, Vartaş Yapı ve Rochel Yapı şirketlerinin oluşumu olan SVR Grup tarafından inşa ediliyor. Proje 550 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor. Businist Office projesi Avrasya Tüneli'nin çıkış noktasında yer alıyor.

Businist Office projesinin site özellikleri arasında; fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kreş, kuaför ve restoran, toplantı ve eğitim odaları, IT destek hizmetleri, cafe ve restoranlar, arşivleme için depolar, kuru temizleme, terzi, lostra, kuaför, kırtasiye, copy center(baskı merkezi), eczane, vale, fitness club, eğlence merkezi, kreş, sağlık merkezi, ibadet alanı gibi isteğe bağlı hizmetler de projede yer alıyor. 

Anadolu Yakasının en avantajlı konumunda olan Fİkirtepe'de hayata geçirilecek olan projenin teslimlerinin Aralık 2016'da yapılması planlanıyor.

Businist Office nerede? 
Businist Office nerede? Businist Office İstanbul Fikirtepe'de yer alıyor. Metrobüs, Metro, E-5, Marmaray, Avrasya Tüneli çıkışı ve Boğaz Köprüsü gibi İstanbul ulaşım akslarının göbeğinde yer alması ile merkezi ve kolay ulaşılabilir bir proje olarak dikkat çekiyor. 

businist office nerede

Businist Office İletişim Bilgileri
Adres : Sahrayıcedit Mahallesi E-5 üzeri Golden Plaza E Blok Kadıköy/İstanbul
Telefon : 444 60 13
Web : http://businist.com/

"Businist Office nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

Businist Office nerede?

Businist Office nerede?

Businist Office nerede?

Businist Office nerede?

Proje Bilgisi: Businist Office