Businist Office Projesi

Businist Office projesi Fikirtepe'de Selimoğlu Group, Vartaş Yapı ve Rochel Yapı şirketlerinin oluşumu olan SVR Grup tarafından hayata geçiriliyor

Businist Office Projesi

Businist Office projesi Fikirtepe'de Selimoğlu Group, Vartaş Yapı ve Rochel Yapı şirketlerinin oluşumu olan SVR Grup tarafından hayata geçiriliyor. Proje 550 milyon TL yatırımla inşa ediliyor. Businist Office projesi Avrasya Tüneli'nin çıkış noktasında yer alıyor.

Efekta Mimarlık tarafından hazırlanan projenin 1'ince etabı inşaat alanı 116 bin 600 metrekareden oluşuyor. Proje, Kule A, Kule B ve Kule C olarak hayata geçirilecek. Toplamda 393 adet ofis bulunuyor. Ofisler 45 metrekare ile 320 metrekare arasında değişiyor.

Businist Office projesinin site özellikleri arasında; fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kreş, kuaför ve restoran, toplantı ve eğitim odaları, IT destek hizmetleri, cafe ve restoranlar, arşivleme için depolar, kuru temizleme, terzi, lostra, kuaför, kırtasiye, copy center(baskı merkezi), eczane, vale, fitness club, eğlence merkezi, kreş, sağlık merkezi, ibadet alanı gibi isteğe bağlı hizmetler de projede yer alıyor.

Anadolu Yakasının en avantajlı konumunda olan Fİkirtepe'de hayata geçirilecek olan projenin teslimlerinin Aralık 2016'da yapılması planlanıyor.

Metrobüs, Metro, E-5, Marmaray, Avrasya Tüneli çıkışı ve Boğaz Köprüsü gibi İstanbul ulaşım akslarının göbeğinde yer alması ile merkezi ve kolay ulaşılabilir bir proje olarak dikkat çekiyor.

Businist Office İletişim Bilgileri
Adres : Sahrayıcedit Mahallesi E-5 üzeri Golden Plaza E Blok Kadıköy/İstanbul
Telefon : 444 60 13
Web : http://businist.com/

"Businist Office Projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Businist Office Projesi

Businist Office Projesi

Businist Office Projesi

Businist Office Projesi

Proje Bilgisi: Businist Office