Büyük kampanyada büyük sonuç: 12 günde 1.1 milyarlık satış

Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" kampanyasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Kampanya başlayalı henüz 12 gün olmasına karşın 1 milyor 150 milyonluk hasılata imza atıldı

Büyük kampanyada büyük sonuç: 12 günde 1.1 milyarlık satış

Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan ve 240 ay vade ile konut alımına olanak tanıyan  "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" kampanyası rekora koşuyor. Başlangıç tarihi üzerinden henüz 12 gün geçmesine rağmen vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği kampanyada bu süre içinde toplam 1.250 adet konut satışına imza atıldı. Yapılan bu satışlardan 1 milyar 150 milyon TL'lik hasılat elde edildi.

Dev kampanyada dev sonuç

Emlak Konut öncülüğünde geliştirilen kampanyadan gelen sonuçlar, Güçlü Türkiye İçin Birlik Vaktif kampanyası ile birlikte konut rekor bir yönelimin gerçekleştiğini gösteriyor. Edinilen bilgiye göre vatandaşlara 240 ay vade ile konut satışının önünü açan kampanyada henüz 2 hafta dolmamış olmasına rağmen rekor düzeyde bir satışa imza atılıyor. Kampanya ile birlikte vatandaşların satış ofislerini doldurduğu ve bu ilgi sonucunda ise 12 günde toplam 1.250 adet konutun satıldığı belirtiiyor. 1 Şubat'ta başlayan kampanyada 12 Şubat'a kadar geçen süre içinde 1 milyar 150 milyon TL'lik ciro elde edildi. 

2 ay boyunca devam edecek

Vatandaşlara Türkiye'nin fiyat artışı en hızlı olan konut projelerinde uzun vade ve düşük faiz ile konut edinme olanağı sunan Emlak Konut GYO kampanyasının süresi ilk etapta 2 ay olarak belirlenmişti. Kampanyaya 30 projedeki 15 bin bağımsız bölüm ile katılan Emlak Konut GYO, 60 aya 0, 120 aya yüzde 0.45 ve 240 aya ise 0.79 oranında faiz uygulayacak.