Büyükçekmece Beykent'te Son Durum!

Büyükçekmece Beykent İstanbul Avrupa Yakasında yer almakta olup, metrobüs ile beraber ulaşımı oldukça kolaydır. Bölgede konut projeleri hızla devam etmektedir

Büyükçekmece Beykent'te Son Durum!

Büyükçekmece Beykent İstanbul Avrupa Yakasında yer alıyor. Büyükçekmece Beykent satılık ve kiralık daire fiyatlarını Emlakwebtv.com ekibi olarak mercek altına alıyoruz. 

Büyükçekmece Beykent, Büyükçekmece Gölünü kuşbakışı görebilen bir tepedir. Büyükçekmece Beykent'te metrobüsün yapılması ardından ulaşım oldukça rahatlamış ve konut projeleri de bu bağlamda inşa edilmeye başlanmıştır. Yatırımcılar için değerli bölgelerden biri olan Büyükçekmece Beykent kiralık daire fiyatları ortalama 1.400 TL'den başlamaktadır. Beykent Üniversitesi'nden öğrencilerin talep ettiği Büyükçekmece Beykent satılık daire sahibi olmak da çok zor değil. Büyükçekmece Beykent satılık daire fiyatları ise 300 bin TL'den başlamaktadır.

Büyükçekmece Beykent nasıl gidilir?
Büyükçekmece Beykent'e metrobüsle Avcılar'da gidilir ve oradan da HT 58 veya 400 A'ya binilir. Ya da Metrobüs ile TÜYAP durağında indikten sonra kalkan dolmuşlar kullanılır.

Büyükçekmece Beykent'te Son Durum!
1.Vadi Park Konakları
Vadi Park Konakları hemen teslim ediliyor. Vadi Park Konakları 3+1 ve 5+2 olarak tasarlanıyor. Vadi Park Konakları Albaylar Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Vadi Park Konakları 6 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Vadi Park Konakları büyüklükleri 162 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. Toplam 72 adet dairenin bulunduğu Vadi Park Konakları az katlı mimariye sahip olup, 7 bloktan oluşuyor.

Büyükçekmece Beykent'te Son Durum!

2.Cemtaş Gürpınar Evleri
Cemtaş Gürpınar Evleri 2+1, 3+1, 5+2, 4+2 daire tiplerinden meydana geliyor. Hemen teslim edilen Cemtaş Gürpınar Evleri büyüklükleri 75 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Cemtaş Gürpınar Evleri 3 bin 144 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Toplam 61 adet dairenin bulunduğu Cemtaş Gürpınar Evleri yatay blok anlayışına sahip bir şekilde yükseliyor. 

3.Beykent Loca
Beykent Loca Mart 2016 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor. 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alan beykent Loca daire büyüklükleri 80 metrekare ile 110 metrekare arasında değişiyor. Beykent Loca Su Yapı projesi olup, toplam 128 adet daireden meydana geliyor. Beykent Loca 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor.

Büyükçekmece Beykent'te Son Durum!

4.Papatya Vadi Konakları
Papatya Vadi KonaklarıAralık 2016'da teslim edilecek. Papatya Vadi Konakları Düzlem Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Papatya Vadi Konakları büyüklükleri 85 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. Papatya Vadi Konakları'nda 123 adet daire bulunuyor. Papatya Vadi Konakları 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerini konut sahibi olmak isteyenlere sunuyor.

5.Vadi Panorama
Vadi Panorama Ekizler İnşaat ile Bostanoğlu İnşaat projesi olup, 66 adet daireden meydana geliyor. Vadi Panorama 3 bin 839 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Vadi Panorama'da daire büyüklükleri 90 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiyor. Hemen teslim edilen Vadi Panorama3 blok olarak yükseliyor.

Büyükçekmece Beykent'te Son Durum!

6.Aydınlı Konakları Beykent
Aydınlı Konakları Beykent'te Gülsever İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Aydınlı Konakları Beykent 65 metrekare ile 125 metrekare büyüklükte değişen dairelerden meydana geliyor. Aydınlı Konakları Beykent hemen teslim ediliyor. Aydınlı Konakları Beykent toplam 55 adet daireden oluşuyor. 6 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Aydınlı Konakları Beykent 5 katlı 3 bloktan oluşuyor.