Büyükçekmece’de Yükselen Proje: 1coastal City

1Coastal City projesi Büyükçekmece’de yükselen daire konseptinde geliştirilmiş bir inşaat projesidir

Büyükçekmece’de Yükselen Proje: 1coastal City

1Coastal City projesi Büyükçekmece'de yükselen daire konseptinde geliştirilmiş bir inşaat projesidir. Pınartepe Mahallesi mevkiindeki satış ofisi, proje hakkında müşteriler bilgilendirilmekte ve satış işlemleri tamamlanmaktadır. Bu önemli projede teslimatlar ise hemen yapılmamaktadır. Teslimat için belirlenen tarih 2016 yılının Haziran ayıdır. Toplam arsa alanı 5000 metre kare olan projedeki konut sayısı ise 208'dir. Satışlar konusunda pasta grafiğe bakıldığında ise 4'te 1'lik dilimi geçen bir satış söz konusudur. Teslimat 2016 yılında olsa da, konum itibariyle İstanbul hinterlandının önemli bir uzantısında yer alan 1Coastal City projesi, yatırım yönünden önem arz eden özelliktedir. Ayrıca konumu ve proje özellikleri banka kredisine uygundur.
1Coastal City projesinde konut tipleri ise şöyledir: 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'dir. İnşaatın yapımcı firması ise Özyurtlar İnşaattır. Denize bakan bir yönü de olan projeye aslında butik bir çalışma olarak da bakılabilir. Proje mimarisi de ilginç detaylarıyla bir bütünsel havayı yansıtıyor. Modern yapının arasından kırsal mimari görüntü sergilendiği gibi peyzaj güzelliği de bu sentezi tamamlamaktadır. Sahil projeye bir km uzaklıkta olmakla birlikte, terastan Marmara Denizinin muhteşem görüntüsü harika durmaktadır.
1Coastal City projesi toplam 3 bloktan oluşmaktadır. 208 dairenin yanı sıra 27 adet işletme de sosyal imkanlar kapsamında olup projeye canlılık kazandırmıştır. Açık yüzme havuzu, 7/24 güvenlik hizmeti, yürüyüş parkuru, çocuk eğlence parkları ve konforlu bina tesisatıyla müşterilerini beklemektedir.

Proje Bilgisi: 1coastal City