Büyükçekmece Valle Lacus Projesi

70 yıllık deneyiminin bir ürünü olan Büyükçekmece Valle Lacus projesinin inşaatı halen sürmekte

Büyükçekmece Valle Lacus Projesi

Büyükçekmece Valle Lacus; Kulak İnşaat A.Ş.'nin bir projesi olup ISO 9001, 14001 ve OHSAS 18001 kalite belgelerine sahip bir inşaat teknolojisine sahip bir projedir.

Valle Lacus Projesi teslim tarihi
KLK yapı olarak da kısaltılabilen firmanın 70 yıllık deneyiminin bir ürünü olan Büyükçekmece Valle Lacus projesinin inşaatı halen sürmekte olup ilk teslimatların Mart 2015'de yapılması planlanmaktadır.

Valle Lacus Projesi'nin özellikleri
Proje konum itibariyle Büyükçekmece 19 Mayıs Mahallesindedir. Projenin tipi villa konsepti üzerine kurulmuştur. Toplam arsa alanı ise 110.000 metre karedir. Konut planı 5+1 şeklindedir. Villalar 800 metre karedir. Toplam konut sayısı ise 44'tür. Her villanın kendine ait havuzu yer almaktadır. Banka kredisine uygun özellikte villalar olan Büyükçekmece Valle Lacus'ta şayet peşin ödeme planlanıyorsa, üzerindeki fiyattan yüzde 6 oranında bir ıskonto söz konusu olacaktır. Villaların en önemli özelliği Avrupa ülkeleri ve ABD'deki lüks villa ve konutlarda olan akıllı ev sistemiyle donatılmasıdır. Sitenin özelliklerine bakıldığında ise, akıllı ev sistemlerinin öncelikli olduğunu görürüz. Merkezi ısıtma, ankastre ürünler, intercom özellikleri mevcuttur. Her villada sekiz adet yatak odası ve aynı sayıda banyo, iki adet büyük oturma odası ile bir geniş yaşam alanı görünümü sergilemektedir. Özel havuzunun yanında sauna ve buhar odası da mevcuttur.

Ayrıca villalar deprem mevzuatın uygun olup dayanıklı bir yapı üzerine kurulmuştur. Büyükçekmece Valle Lacus projesinde dikkat çekici yönlerden biri de çevreci bir anlayışın öne çıkmasıdır. Özetle ultra bir konfor sunan villalar müşterilerini bekliyor.

 

Proje Bilgisi: Valle Lacus