Büyükyalı 27 Eylül-2 Ekim tarihlerinde Boat Show’da tanıtılacak

Büyükyalı İstanbul projesi 27 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında Boat Show’da tanıtılacak

Büyükyalı 27 Eylül-2 Ekim tarihlerinde Boat Show’da tanıtılacak

Türkiye'de denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan CNR Avrasya Boat Show, 27 Eylül - 02 Ekim 2016 tarihleri arasında Ataköy Mega Yacht Marina'da düzenleniyor. Bugün itibari ile başlayan etkinlikte Büyükyalı İstanbul projesinin de bir tanıtım standı bulunuyor.

Deniz manzarasına ve marina alanına sahip olan Büyükyalı İstanbul projesi, İstanbul Avrupa Yakası’nın Zeytinburnu ilçesinde Kenndy Caddesi üzerinde yer alıyor. Proje, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Yenigün İnşaat ve Ziylan İnşaat ortaklığında hayata geçiriliyor.

Deniz Kapı Evleri, Bahçe Kapı Evleri, Gün Kapı Evleri ve Kemer Kapı Evleri olmak üzere dört mahalle, taş evleri ve sosyal tesis alanlarından meydana gelen Büyükyalı İstanbul projesi, İstanbul’un tarihi dokusuna uyumlu renk ve dokuda tasarlanıyor, böylece şehrin ruhunu yansıtıyor. 

Büyükyalı İstanbul projesinin ayrıcalıkları içerisinde; kültür ve sanat merkezi, moda tasarım atölyesi, müzik okulu, çocuk kulübü, restoranlar ve tasarım butikleri, alışveriş mağazaları, spor kursları, oyuncak müzesi, etüd merkezi ve daha bir çok sosyal aktivite alanı yer alıyor.

 

Firma Bilgisi: Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Grup
Proje Bilgisi: Büyükyalı İstanbul