Büyükyalı İstanbul Eylül'de satışta!

2016 MIPIM Fuarı'nda konuşan Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, Büyükyalı İstanbul'un Eylül'de satışta olacağını söyledi

Büyükyalı İstanbul Eylül'de satışta!

2016 MIPIM Fuarı'nda konuşan Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, Büyükyalı İstanbul'un Eylül'de satışta olacağını söyledi. Cumhuriyet tarihinin en yüksek hasılat paylaşımlı ihalesi olan Kazlıçeşme'de 111 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulacak olan Büyükyalı İstanbul MIPIM'de görücüye çıktı. Fuarın ilk gününde yoğun ilgi gören projede 452 ünitenin bulunduğu ilk etabın Eylül ayında satışa çıkacağı söylendi. 

Büyükyalı İstanbul Eylül'de satışta!

Tarihi yarımadaya komşu konumu ile dikkat çeken Büyükyalı İstanbul, deniz shuttle hizmeti sunarak İstanbul'un yoğun trafiğine çözüm üretiyor. İstanbul silüetini bozmayacak şekilde planlara uygun inşa edilen projenin ilk etabı 452 adet üniteden meydana geliyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen lansmanda konuşan Ahmet Akbalık, projenin 2016 MIPIM'de yoğun ilgi göreceğini söylemişti. 

Özak GYO, Yenigün İnşaat ve Ziylan Gayrimenkul imzası taşıyan Büyükyalı İstanbul projesinde, çocuklar için iyi yaşam etüt merkezi, sanat atölyeleri ve yeşil bahçeler bulunuyor. Trafiğe takılmadan deniz ulaşımı alternatifleri sunan proje, semt hayatı, taş meydanı, mahalle dükkanları, restoranlar ve kültür sanat merkezleri ile dikkat çekiyor. 

 

 

Firma Bilgisi: Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Grup
Proje Bilgisi: Büyükyalı İstanbul