Büyükyalı İstanbul MIPIM'de görücüye çıkıyor

Cumhuriyet tarihinin en yüksek hasılat paylaşımlı ihalesi olan Kazlıçeşme'de 111 bin metrekarelik arsa üzerinde hayat bulan Büyükyalı İstanbul MIPIM'de görücüye çıkıyor

Büyükyalı İstanbul MIPIM'de görücüye çıkıyor

Cumhuriyet tarihinin en yüksek hasılat paylaşımlı ihalesi olan Kazlıçeşme'de 111 bin metrekarelik arsa üzerinde hayat bulan Büyükyalı İstanbul MIPIM'de görücüye çıkıyor. Özak GYO, Yenigün İnşaat ve Ziylan Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesi MIPIM 2016 Fuarı'ndaki standı ile dikkat çekmeyi başardı. 

Fuarın ilk gününde İstanbul Ticaret Odası, Büyükyalı İstanbul projesini ziyaret etti. Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık misarfirlerine proje hakkında bilgi verdi. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Büyükyalı lansmanında Ahmet Akbalık, projenin 2016 MIPIM Fuarı'nda yoğun ilgi göreceğini söylemişti. 

Büyükyalı İstanbul projesi detayları için tıklayın...

Büyükyalı İstanbul MIPIM'de görücüye çıkıyor

Büyükyalı İstanbul projesinin ilk etabı 452 adet üniteden oluşuyor. Projede, çocuklara da iyi yaşam etüt merkezi, sanat atölyeleri ve yemyeşil bahçeler bulunuyor. Deniz ulaşımı alternatifleri ile trafiğe takılmadan ulaşım imkanı sunan Büyükyalı İstanbul semt hayatı, Taş Meydan, mahalle dükkanlar, restoranlar ve kültür sanat merkezlerine sahip. 

Büyükyalı Kazlıçeşme'de deniz shuttle hizmeti sunarak yoğun trafiğe çözüm üretiyor. Tarihi yarımadaya komşu olan Büyükyalı, altyapı projeleri, ulaşım ve yapımı süren şehir parkı gibi projelerle cazibe merkezi haline gelecek. İstanbul silüetini bozmayacak şekilde planlara uygun inşa ediliyor.

Büyükyalı İstanbul MIPIM'de görücüye çıkıyor