Büyükyalı İstanbul projesinde yüzde 10 peşinat kampanyası

Büyükyalı İstanbul projesinden daire satın almak için yüzde 10 peşinat vermek yeterli oluyor

Büyükyalı İstanbul projesinde yüzde 10 peşinat kampanyası

Büyükyalı İstanbul; TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. güvencesiyle Özak GYO, Yenigün İnşaat ve Ziylan Gayrimenkul ortaklığında inşa ediliyor. Teslimleri 2019 yılının son çeyreğinde başlayacak olan proje, İstanbul Zeytinburnu’nda yükseliyor.

Konut, rezidans daire, ofis ve dükkanlardan meydana gelen Büyükyalı Zeytinburnu’nda mahalle konseptinde dört ayrı bölüm bulunuyor. Bölümler Deniz Kapı Evleri, Bahçe Kapı Evleri, Gün Kapı Evleri ve Kemer Kapı Evleri olarak isimlendiriliyor.

Marmara Denizi manzarasına hakim olan Büyükyalı İstanbul’da içerisinde; kültür ve sanat merkezi, moda tasarım atölyesi, müzik okulu, çocuk kulübü, restoranlar ve tasarım butikleriyle loft mekânların yer aldığı Taş Meydan adı verilen bir meydan da bulunuyor.

Zeytinburnu Büyükyalı projesinin sosyal donatıları arasında; renkli ve yemyeşil meydanlar, çarşı, otel, kültür merkezi, restoran, yuva,  spor kursları, oyuncak müzesi, etüd merkezi, sanat atölyeleri, hamam, buhar odası, yüzme havuzları, oyun alanları, güvenlik hizmeti ve otopark alanı yer alıyor.

Atatürk Havalimanı’na 10 km mesafede bulunan Büyükyalı, TEM, E5, Bakırköy ve Yenikapı İDO iskeleleri gibi önemli noktalara direkt bağlantı yollarıyla ulaşım kolaylığı sunuyor. Sahil yoluna yürüme mesafesinde olan proje, Zeytinburnu Marmaray durağına da yakın mesafede konumlanıyor.

Zeytinburnu Büyükyalı İstanbul projesi için firma tarafından hazırlanan ödeme planına göre; tutarın yüzde 10’luk kısmı peşinat olarak veriliyor, geriye kalan tutar için 10 yıla kadar yüzde 0,70 faiz oranı ile vade yapılıyor. Kampanya sınırlı sayıdaki daireler için geçerli sayılıyor.

 

Firma Bilgisi: Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Grup
Proje Bilgisi: Büyükyalı İstanbul