Büyükyalı projesinin lansmanı 2016'nın son çeyreğinde yapılacak

İstanbul Kazlıçeşme sahil yolunda hayata geçirilen Büyükyalı projesinin lansmanı 2016'nın son çeyreğinde yapılacak

Büyükyalı projesinin lansmanı 2016'nın son çeyreğinde yapılacak

İstanbul Kazlıçeşme sahil yolunda hayata geçirilen Büyükyalı projesinin lansmanı 2016'nın son çeyreğinde yapılacak. Emlak Konut onayı ve güvencesi ile yürütülen Büyükyalı projesi Kazlıçeşme'de sahil yolunun en risksiz projesi olarak konumlanıyor. 

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Büyükyalı projesi İstanbul'un ulaşım akslarının merkezinde yer alan Kazlıçeşme sahil yolunda hayata geçiyor. Büyükyalı projesinin yatırım değeri, yapımı devam eden Marmaray Zeytinburnu durağı, Avrasya Tüneli ve yeni sahil yolu ile daha da artıyor. 

Çevresindeki sosyal alanların genişliği ile öne çıkan Büyükyalı projesi tamamlandığında 500 bin metrekare ile İstanbulluların nefes alacağı büyük park alanlarından biri olması planlanan Çırpıcı Şehir Parkı, Büyükyalı projesine 4 kilometre mesafede yer alıyor. 

Emlak Konut GYO kampanya detayları nedir? 

Büyükyalı projesinin lansmanı 2016'nın son çeyreğinde yapılacak

Mimari projesini İngiliz Chapman Taylor'ın üstlendiği Büyükyalı projesi konseptini, yaya konforu, geleneksel mahalle kültürü, semt yaşamı, renkli sosyal hayat ve kültürel çeşitliliği destekleyen yeni şehircilik akımı oluşturuyor. 

111 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Büyükyalı Kazlıçeşme projesinde ilk etapta 452 ünitenin lansmanının 2016 yılının son çeyreğinde yapılması planlanıyor. Büyükyalı teslimlerinin ise 2019 yılı sonunda başlaması planlanıyor. 

Büyükyalı projesinin lansmanı 2016'nın son çeyreğinde yapılacak

Emlak Konut indirim kampanyası Büyükyalı'da

Emlak Konut'un indirim kampanyası kapsamındaki Büyükyalı indirim kampanyası 1 Ağustos - 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya kapsamında konut sahibi olmak isteyenler yüzde 20 peşinat ile 10 yıl vade ya da 120 aya kadar 0.70 faizle vade fırsatlarından yararlanabilecekler. 

Firma Bilgisi: Özak-Ziylan-Yenigün
Proje Bilgisi: Büyükyalı Projesi