ByConcept’te yaşam 2014'te başlıyor

ByGroup’un Sultanbeyli’de hayata geçireceği ByConcept Projesi’nde satışların yüzde 40’ı tamamlandı. Proje 2014 başında teslim edilecek

ByConcept’te yaşam 2014'te başlıyor

25 Temmuz 2012 / emlakwebtv

ByGroup, İstanbul Sultanbeyli’de inşa ettiği ByConcept Projesi’nde satışa çıktığı Mart ayından bu yana, projenin yüzde 40’ının satışını tamamladı. Satışların devam ettiği projede anahtar teslimi ise 2014 yılının ilk çeyreğinde yapılacak.
Üç blok ve 326 konuttan oluşan projede 1+0’dan 4+1 ve dubleks daireye kadar farklı tipte seçenekler bulunuyor. Büyüklüklerin 40 metrekare ile 200 metrekare arasında değiştiği projede; 79 bin 850 TL’den başlayan fiyatlarla, sıfır faiz, yüzde 1 peşinatlı 40 ay vadeli ödeme planıyla daire sahibi olamak mümkün.
ByConcept Yatırım ve Satış Koordinatörü Mahmut Saymaz projeyi, “ByConcept, ticari alandan ofise, otelden ve çok katlı mağaza, dükkana kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi içinde barındırıyor. ByGroup olarak projemizi kendi arsamız üzerine öz sermayemizle inşa ediyoruz. Bu iki özellik sayesinde yatırımcıları uygun fiyatlarla ev sahibi yapıyoruz” sözleriyle anlatıyor.
Sosyal yaşam alanlarının yanı sıra sağlıklı yaşam olanaklarının da sunulduğu proje kapsamında concierge, kuru temizleme, teknik servis, 24 saat güvenlik ve kapalı otopark hizmetleri verilecek.