Byotell Flora Residence açılıyor

ByGroup, turizm sektöründe elde ettiği deneyimi gayrimenkul sektörüyle entegre ederek ByOtell Flora Residence’ı Ataşehir’de hizmete açıyor

Byotell Flora Residence açılıyor

8 Ekim 2012 / emlakwebtv
ByGroup, turizm sektöründeki deneyimini gayrimenkul sektörüyle birleştirerek bir ilke imza atıyor. Beş yıldızlı otel hizmeti ile rezidans konforunu bir araya getiren ByGroup, İstanbul Ataşehir’deki yeni yatırımı ByOtell Flora Residence’ı 15 Ekim 2012 tarihinden itibaren hizmete açıyor.
“ByOtell Flora Residence’da otelcilik anlayışı ile rezidans konforunu birleştiriyoruz”
ByGroup’un İstanbul’daki yeni otel yatırımı ByOtell Flora Residence’ın turizm sektöründeki hizmet anlayışının gayrimenkul sektöründeki rezidans anlayışı ile entegre bir yapı oluşturduğunu dile getiren ByGroup İcra Kurulu Başkanı Mahmut Bayraktar; “İstanbul Anadolu Yakası, iş dünyası açısından hızlı bir gelişim trendi içinde. Bu çerçevede şirketlerin çalışanları ya da misafirleri adına konaklama ihtiyacı da artış gösteriyor. ByGroup olarak otelcilik anlayışı ile rezidans konforunu birleştirdiğimiz ByOtell Flora Residence’ı hizmete açıyoruz. Misafirlerimiz, gecelik 75 eurodan başlayıp 150 euroya kadar değişen fiyatlara sahip üç farklı konseptteki yaşam alanlarında konaklayabilecekler. Apart otel sistemi doğrultusunda yöneteceğimiz ByOtell Flora Residence, hem bölgedeki otel ihtiyacına cevap verirken, hem de gayrimenkul sektöründe farklı bir sistemin öncüsü olacak” dedi.
Beğeniye göre değişen üç farklı oda seçeneği
İstanbul'un yeni iş ve finans merkezi Ataşehir’de, Marmara Denizi ve Adalar manzaralı ByOtell Flora Residence, “Apart Otel” sistemi ile 3 farklı daire tipinde hizmet sunuyor. Flora Suit, Panorama Suit ve Penthouse Suit adlandırılan dairelerin her biri 70 – 90 metrekare arası değişen alanlara sahip 1+1 tarzda inşa edilen 110 dairede, dört kişilik bir ailenin bütün ihtiyacına karşılık verebilecek yaşam odası, mutfak ve banyo yer alıyor.
24 saat resepsiyon hizmetinden sağlık kulübüne bir çok detay
ByOtell Flora Residence’da konaklayanlar 24 saat resepsiyon ve concierge hizmeti, kapalı otopark, teknik servis, çamaşırhane, kuru temizleme, WiFi ve uydu TV hizmetinden faydalanabilecek. Residence bünyesinde bir sağlık kulübü, fitness salonu, havuz, sauna ve masaj salonu faaliyet gösterecek.
Ulaşımda da büyük kolaylık sağlıyor
İstanbul Ataşehir’de hizmete girecek olan ByOtell Flora Residence, ulaşım alanında da birçok alternatife sahip. Otel, D – 100 Karayolu ile TEM Otoyolu’na 5 dakikalık mesafede konumlanırken, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 25 dakika, Bostancı İDO İskelesi’ne 10 dakika ve Kadıköy – Kartal Metro Hattı’na 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.


Proje Bilgisi: Flora Residence