BYZ Garage 23 Mart’ta kapılarını açıyor

Kayseri’nin hesaplı AVM’si Başyazıcı Holding iştiraki İmtaş İnşaat tarafından yapılan BYZ GARAGE, 23 Mart’ta ziyaretçileriyle buluşuyor

BYZ Garage 23 Mart’ta kapılarını açıyor

8 Mart 2013 / emlakwebtv
Başyazıcı Holding iştiraki İmtaş İnşaat tarafından 15.058 metrekare kiralanabilir alanı ile ziyaretçilerine beklentilerinin üzerinde bir yaşam merkezi sunmayı hedefleyen BYZ GARAGE 23 Mart’ta kapılarını açıyor.
Hesaplı alışverişin gerçek adresi BYZ GARAGE, Özdilek, Butik Dayı, Çift Geyik Karaca, Dekolte Ayakkabı, Beğendik, Rodi, Collezione, Teknosa, Sinema End, Simit Sarayı, Bursa Kebap Evi, Sultan Ahmet Köftecisi, Arçelik ve Kaşmir Halı gibi birbirinden değerli ve farklı markaların yanı sıra Kayserilileri ilk defa ünlü İtalyan markalarını bir arada bulunduran İtallian Outlet ile buluşturuyor.
BYZ GARAGE’ın;  kiralama, yönetim ve pazarlama danışmanlığını KDM Alışveriş Merkezleri Kiralama ve Danışmanlık Merkezi yapıyor. KDM Danışmanlık; konsept oluşturma, doğru mağaza karması, kiralama, yönetim ve pazarlama danışmanlığı hizmeti veriyor. Yurt içi ve yurt dışı toplam 34 projeye hizmet veren KDM, güçlü ve profesyonel kadrosuyla alışveriş merkezleri ve perakende sektörüne yepyeni bir soluk getiriyor.