Cadde 24 dükkanlarının satışı sürüyor

2015 yılının sonbaharında teslim edilecek Cadde 24’ün “home - office”lerinin satışı geçtiğimiz mayısta tamamlandı

Cadde 24 dükkanlarının satışı sürüyor

2015 yılının sonbaharında teslim edilecek Cadde 24’ün “home - office”lerinin satışı geçtiğimiz mayısta tamamlandı.

Metrekaresi 5 bin 850'den başlayan fiyatlar
Satışa sunulacak 72 dükkânın alanları 25 metrekare ila 829 metrekare arasında değişiyor; metrekare birim fiyatı ise 5 bin 850 TL’ den başlıyor.

Şehrin vazgeçemeyeceği, sahici bir parçası olan, insanların hayatına temas eden projeler inşa etmek için yola çıktıklarını ifade eden 24 Gayrimenkul CEO’su Ahmethan Yılmaz, “İstanbul’un değeriyle bütünleşen, o değere katkıda bulunan projeler geliştirmeyi amaçlıyoruz” dedi. Bu bağlamda kendini yalıtan, çevresindeki sosyolojiye yüzünü dönmüş atomize sitelerin şehri mimari olarak yoksullaştırdığını sözlerine ekledi.

Cadde 24 dükkanları

İlk 24 dükkân %24 indirimle
24 markasının kazancın yatırımcıyla paylaşıldığı projeler geliştirmek mottosuyla ilerlediğine değinen Yılmaz, ilk 24 markalı proje olan Stüdyo 24’ün yatırımcılarına %50’den fazla kazandırdığına dikkat çekti. Home office bölümleri iki hafta gibi kısa bir sürede tükenen Cadde 24’ün ise beş ay içerisinde % 30 kazandırarak yatırımcının yüzünü güldürdüğünü ifade etti.

Cadde 24 dükkânlarının da yatırımcıya kısa zamanda yüksek kazanç sağlayacağını belirten Ahmethan Yılmaz, “Lansmana özel ilk 24 dükkânı %24 peşin indirimle satışa sunarak, kazancı yatırımcıyla paylaşmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

24 Markası güçleniyor
İki dönem Küçükçekmece Belediye Başkanlığı yapan İnşaat Yüksek Mühendisi Aziz Yeniay kariyerine 24 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı ve ortağı olarak devam etme kararı aldı. 24 Gayrimenkul CEO’su Ahmethan Yılmaz, “Aziz Bey’in sahip olduğu vizyon ve yenilikçi bakış açısı, sektörde mimari değerler üreten bir firma olmamızın da güvencesi olacak” dedi.

2015 yılında 500 Milyon TL’lik yatırım
İnşaat sektörünün bulunduğu nokta itibariyle bir endüstri haline geldiğini ifade eden 24 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay, “İnşaat sektörü akıllı binalar dahil olmak üzere 500 alt sektörü destekleyen, bu sektörlere istihdam sağlayan bir konumdadır” dedi. Gelecek hedefleri ile ilgili bilgi veren Yeniay, “2015 yılında Halkalı, Basın Ekspres ve Kâğıthane bölgelerinde toplamda 500 Milyon TL’lik yatırımlarımız olacak; çevresinde yaşayan insanların da tıpkı içinde yaşayanlar gibi parçası olabileceği projeler geliştireceğiz” şeklinde konuştu.

"Cadde 24 dükkanlarının satışı sürüyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Cadde 24 dükkanlarının satışı sürüyor

Cadde 24 dükkanlarının satışı sürüyor

Cadde 24 dükkanlarının satışı sürüyor

Cadde 24 dükkanlarının satışı sürüyor

Proje Bilgisi: Cadde 24 Dükkanlar