CADDE 24’ÜN ANA CADDE DÜKKANLARI SATIŞTA

24 Gayrimenkul imzasıyla Halkalı’da hayata geçirilen Cadde 24 projesinin ana cadde dükkanları satışa çıktı. Sahiplerini bekleyen toplamda 72 adet dükkanın metrekare birim fiyatı ise 5 bin 850 TL’den başlıyor

CADDE 24’ÜN ANA CADDE DÜKKANLARI SATIŞTA

24 markalı konseptler geliştiren 24 Gayrimenkul,  “home - office” leri iki haftada satılan Halkalı’daki Cadde 24 projesinde şimdi de ana cadde dükkânlarını satışa sunuyor.

2015 yılının sonbaharında teslim edilecek Cadde 24’ün “home - office”lerinin satışı geçtiğimiz mayısta tamamlandı.  Satışa sunulacak 72 dükkânın alanları 25 metrekare ila 829 metrekare arasında değişiyor; metrekare birim fiyatı ise 5 bin 850 TL’ den başlıyor.

Şehrin vazgeçemeyeceği, sahici bir parçası olan, insanların hayatına temas eden projeler inşa etmek için yola çıktıklarını ifade eden 24 Gayrimenkul CEO’su Ahmethan Yılmaz, “İstanbul’un değeriyle bütünleşen, o değere katkıda bulunan projeler geliştirmeyi amaçlıyoruz” dedi. Bu bağlamda kendini yalıtan, çevresindeki sosyolojiye yüzünü dönmüş atomize sitelerin şehri mimari olarak yoksullaştırdığını sözlerine ekledi. 24 markasının kazancın yatırımcıyla paylaşıldığı projeler geliştirmek mottosuyla ilerlediğine değinen Yılmaz, ilk 24 markalı proje olan Stüdyo 24’ün yatırımcılarına yüzde 50’den fazla kazandırdığına dikkat çekti. Cadde 24 dükkânlarının da yatırımcıya kısa zamanda yüksek kazanç sağlayacağını da vurgulayan Yılmaz, “Lansmana özel ilk 24 dükkânı yüzde 24 peşin indirimle satışa sunarak,  kazancı yatırımcıyla paylaşmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

İki dönem Küçükçekmece Belediye Başkanlığı yapan İnşaat Yüksek Mühendisi Aziz Yeniay kariyerine 24 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı ve ortağı olarak devam etme kararı aldı. 24 Gayrimenkul CEO’su Ahmethan Yılmaz, “Aziz Bey’in sahip olduğu vizyon ve yenilikçi bakış açısı, sektörde mimari değerler üreten bir firma olmamızın da güvencesi olacak” dedi.

500 milyon TL’lik yatırım hedefi

İnşat sektörünün bulunduğu nokta itibariyle bir endüstri haline geldiğini ifade eden 24 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay, “İnşaat sektörü akıllı binalar dahil olmak üzere 500 alt sektörü destekleyen, bu sektörlere istihdam sağlayan bir konumdadır” dedi. Gelecek hedefleri ile ilgili bilgi veren Yeniay, “2015 yılında Halkalı, Basın Ekspres ve Kâğıthane bölgelerinde toplamda 500 Milyon TL’lik yatırımlarımız olacak; çevresinde yaşayan insanların da tıpkı içinde yaşayanlar gibi parçası olabileceği projeler geliştireceğiz” şeklinde konuştu. 

Proje Bilgisi: Cadde 24