Cadde Flora Bahçekent projesi!

Cadde Flora Bahçekent projesinin ticari üniteleri Emlak Konut GYO güvencesiyle açık satışta...

Cadde Flora Bahçekent projesi!

TOKİ ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Cadde Flora Bahçekent, Başakşehir Bahçekent'te yer alıyor. 

2016 yılının son çeyreğinde teslimlerinin başlaması planlanan Cadde Flora Bahçekent'te ticari ünitelerin satışı devam ediyor. 140 bin metrekarelik şehir parkına komşu olan proje, konumu açısından dikkat çekiyor. 

Bölgenin en büyük açık çarşısı olma özelliği taşıyan Cadde Flora Bahçekent, 74 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kuruluyor. Projede içerisinde market, kuaför, eczane, kafe, restoran ve giyim mağazalarının olduğu toplam 260 adet ticari üniteye yer veriliyor. 

Teras ve bahçe alanları bulunan Cadde Flora Bahçekent'te süs havuzları, oturma alanları, açık-kapalı otoparklar ve çok amaçlı etkinlik alanları da yer alıyor. Rekreasyon alanına 22 bin metrekare ayrılan projede ticari ünitelerin alanı 50 metrekare ila 200 metrekare arasında değişiyor. 

TEM Otoyolu’nun hemen yanında yer alan Cadde Flora; 3. Havalimanı’na, Kuzey Marmara Otoyolu’na, E-5’e, TÜYAP fuar alanı gibi önemli noktalara yakın mesafede bulunuyor. Ayrıca Tem Otoyolu’na yakın mesafedeki proje, Delikkaya üzerinde inşa edilmesi planlanan, TEM ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantısına yakınlığıyla da şehrin önemli iki aksı arasında yerini alıyor. 

Firma Bilgisi: Izka Inşaat - Dağ Mühendislik - Sıtar Inşaat
Proje Bilgisi: Cadde Flora