Cadde Flora için geri sayım

Bahçekent Cadde Flora ticari ünitelerinin satışı için geri sayım başladı. 195 bin liradan başlayan muhammen bedellerle ve açık artırma usulü satışa sunulacak ticari üniteler için 25 Nisan’a kadar başvuru yapılabilecek

Cadde Flora için geri sayım

Başakşehir Bahçekent’te yer alan Cadde Flora ticari üniteleri, Emlak Konut güvencesiyle satışa sunuluyor. Üniteler, açık artırma usulüyle ve KDV hariç 195 bin TL’den başlayan muhammen bedellerle 26 Nisan 2015’te satışa çıkarılacak. ‘Cadde Flora’ ticari üniteleri için son başvuru tarihi ise 25 Nisan 2015.

74 bin metrekare alan üzerinde toplam 260 ticari üniteden oluşan ‘Cadde Flora’, hastane, okul ve sosyo-kültürel alanlarla iç içe bulunuyor. 25 futbol sahası büyüklüğündeki bölge parkı ve rekreasyon alanın yanı başında konumlanan ticari üniteler marketten kuaföre, eczaneden kafeye, restorandan giyim mağazalarına kadar geniş kitleye seslenecek çeşitlilikte tasarlandı.  

TEM Otoyolu’nun yanında yer alan ‘Cadde Flora’, 3. Havalimanı’na, Kuzey Marmara Otoyolu’na, E-5’e ve TÜYAP fuar alanına yakın mesafede yer alıyor. 22 bin metrekarelik rekreasyon alanına sahip ‘Cadde Flora’; etkinlik alanları, süs havuzları ve yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor. 

Proje Bilgisi: Cadde Flora