Cadde Flora teslimleri 2016 Eylül'de

İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat imzası ile yükselen Cadde Flora teslimleri 2016 Eylül'de yapılacak

Cadde Flora teslimleri 2016 Eylül'de

İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat imzası ile yükselen Cadde Flora teslimleri 2016 Eylül'de yapılacak. 74 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen projede 260 adet ticari ünite bulunuyor. Cadde Flora satılık büyüklükleri ise 20 metrekare ile 500 metrekare arasında değişiyor. 

Cadde Flora Bahçekent'te yer alıyor. Projede ticari üniteler Emlak Konut güvencesi ile satışa çıkarıldı. 26 Nisan 2015 tarihinden satışa çıkarılan ticari üniteler 195 bin liradan başlayan fiyatlarla satıldı.

Cadde Flora teslimleri 2016 Eylül'de

260 ticari üniteden oluşacak olan Cadde Flora Evleri etkinlik alanları, süs havuzları ve yeşil alanlar bulunuyor. Cadde Flora fiyatlarının 195 bin liradan başlaması bekleniyor. Başakşehir'de yükselen Cadde Flora teslimleri 2016 Eylül ayında yapılacak. 

Proje 1 milyon kişinin yaşayacağı bölgede inşa ediliyor. Şehir Parkı'nın hemen yanında yer alan Cadde Flora, okul, hastane ve sosyal alanları ile dikkat çekiyor. 

Cadde Flora teslimleri 2016 Eylül'de

Kuaförden Restorana bir çok imkanın yer aldığı Cadde Flora ihtiyaçlara yönelik tasarlanıyor. Projede uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Cadde Flora detayları ve özellikleri ile ilgili bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Cadde Flora adres bilgisi : Hoşdere Caddesi Bahçekent Emlak Konut Hoşdere 2. Etap Başakşehir - İstanbul 

Cadde Flora iletişim bilgileri 
Telefon numarası : 444 58 13
Web adresi : www.caddeflora.com
E-posta adresi : info@bahcekentflora.com

Firma Bilgisi: Izka Inşaat - Dağ Mühendislik - Sıtar Inşaat
Proje Bilgisi: Cadde Flora