Cadde Rezidans Fiyatları 360 Bin TL!

İstanbul Güneşli'de inşa edilen Cadde Rezidans fiyatları 360 bin TL'den başlıyor

Cadde Rezidans Fiyatları 360 Bin TL!

İstanbul Güneşli'de inşa edilen Cadde Rezidans fiyatları 360 bin TL'den başlıyor. Marmara Mühendislik&Yapı A.Ş ve Dumanlar İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Cadde Rezidans 32 adet daireden oluşuyor. 

1150 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen proje 2+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Cadde Rezidans satılık daire alanları ise 110 metrekare olarak veriliyor. 

Cadde Rezidans projesinde güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik bulunuyor. Cadde Rezidans dairelerinde ise ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer, balkon gibi özellikler yer alıyor. 

İstanbul Güneşli'de Mahmutbey Caddesi üzerinde konumlanan Cadde Rezidans Güneşli projesi butik konsepte sahip. Basın Ekspres Yolu'na yakınlığı ile yatırımcıların dikkatini çeken projede Atatürk Havalimanı 5 dakika uzaklıkta. Proje Yeni Mahalle İstasyonuna ise 400 metre mesafede yer alıyor. 

Cadde Rezidans fiyatlarının 360 bin lira ile 420 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Cadde Rezidans projesinden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Proje 10 katlı tek bloktan oluşuyor. Cadde Rezidans projesinde aynı zamanda 3 adet dükkan da yer alıyor. 

Cadde Rezidans adres bilgisi : Mahmutbey Yolu üzeri Güneşli - Bağcılar - İstanbul 
Cadde Rezidans iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 550 76 69
Web adresi : www.cadderezidans.com
E-posta adresi : iletisim@cadderezidans.com

Firma Bilgisi: Marmara Mühendislik&yapı A.ş. - Dumanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Cadde Rezidans