Cadde Rezidans ne zaman teslim edilecek?

Marmara Mühendislik Yapı A.Ş ve Dumanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Cadde Rezidans ne zaman teslim edilecek? haberimizde

Cadde Rezidans ne zaman teslim edilecek?

Marmara Mühendislik Yapı A.Ş ve Dumanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Cadde Rezidans ne zaman teslim edilecek? Cadde Rezidans 10 katlı tek bloktan meydana geliyor. 2+1 olarak tasarlanan dairelerin yer aldığı projede toplam 32 adet daire yer alıyor. Projede daire büyüklükleri ise 110 metrekare plarak planlandı. 

Cadde Rezidans site özellikleri arasında, güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik yer alıyor. Cadde Rezidans satılık daire fiyatları 280 bin TL ile 320 bin TL arasında değişiyor. 

Cadde Rezidans ne zaman teslim edilecek?
Marmara Mühendislik Yapı A.Ş ve Dumanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Cadde Rezidans teslim tarihi olarak 2015 yılı Temmuz ayını veriyor. 

Cadde Rezidans nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Cadde Rezidans projesi Güneşli'de konumlandırılıyor. Marmara Mühendislik ile Dumanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Cadde Rezidans projesi Mahmutbey Caddesi üzerinde yükseliyor. Cadde Rezidans projesi Basın Ekspres Yolu ile Atatürk Havalimanına 5 dakika mesafede yer alıyor.

Telefon :0212 550 76 69
Web :http://www.cadderezidans.com/

Proje Bilgisi: Cadde Rezidans