Cadde Rezidans projesi

Cadde Rezidans projesi Güneşli'de Marmara Mühendislik ile Dumanlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

Cadde Rezidans projesi

Cadde Rezidans projesi Marmara Mühendislik ile Dumanlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Cadde Rezidans projesi 1.150 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Cadde Rezidans projesinde 32 adet daire bulunuyor. 2+1 konut tiplerinden meydana gelen Cadde Rezidans projesi daire büyüklükleri 110 metrekare büyüklükte inşa ediliyor. Cadde Rezidans projesi teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor.

10 katlı tek bloktan meydana gelen ve her bir katta 4 daireye yer verilen Cadde Rezidans projesi özellikleri arasında güvenlik, kameralı güvenlik, su deposu, kapalı otopark, kamera sistemi, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer, lobi, jeneratör, asansör, balkon, ankastre beyaz eşya yer alıyor.

Cadde Rezidans projesi Mahmutbey Caddesi üzerinde konumlandırılıyor. Güneşli'de yer alan Cadde Rezidans projesinden Atatürk Havalimanı'na ulaşmak ise sadece 5 dakikada ulaşım imkanı sağlıyor. Yeni Mahalle istasyonuna 400 metre yürüme mesafesinde yer alan Cadde Rezidans projesi dairelerin bir özelliği de konutların çift cepheye ve balkona sahip olması. Cadde Rezidans projesinin kira geliri olarak ortalama 1.000 TL ön görülüyor.

Cadde Rezidans projesi fiyatları ve ödeme planı
Cadde Rezidans fiyatları 280 bin TL'den başlıyor. Cadde Rezidans projesi fiyatlarında maksimum 320 bin TL veriliyor. Cadde Rezidans projesi ödeme planı kapsamında ise yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanılabiliyor.

Cadde Rezidans projesi nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Cadde Rezidans projesi Güneşli'de konumlandırılıyor. Marmara Mühendislik ile Dumanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Cadde Rezidans projesi Mahmutbey Caddesi üzerinde yükseliyor. Cadde Rezidans projesi Basın Ekspres Yolu ile Atatürk Havalimanına 5 dakika mesafede yer alıyor.

Cadde Rezidans projesi iletişim bilgileri
Telefon :0212 550 76 69
Web :http://www.cadderezidans.com/
E-mail :iletisim@cadderezidans.com

 

Proje Bilgisi: Cadde Rezidans