Cadde Rezidans

Cadde Rezidans İstanbul Bağcılar'da Marmara Mühendislik ve Dumanlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

Cadde Rezidans

Cadde Rezidans İstanbul Bağcılar'da Marmara Mühendislik ve Dumanlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Cadde Rezidans 32 adet daireden meydana geliyor. Proje 2+1 konut tiplerinden oluşuyor. Cadde Rezidans satılık daire büyüklükleri ise 100 metrekare olarak veriliyor. 10 katlı tek bloktan oluşan projede her katta 4 daire yer alıyor. 

Cadde Rezidans projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; güvenlik, kameralı güvenlik, su deposu, kapalı otopark, kamera sistemi, merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçer, lobi, asansör ve balkon yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma ve ebeveyn banyosu. 

Cadde Rezidans

Cadde Rezidans fiyatlarının ise 280 bin lira ile 320 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede yüzde 25 peşinat ile banka kredisi kullanılıyor. Cadde Rezidans özellikleri, fiyatları ve ödemeleri ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Bağcılar Mahmutbey Caddesi üzerinde konumlandırılıyor. Cadde Rezidans projesinden Atatürk Havalimanı'na ulaşmak ise sadece 5 dakika. Yeni Mahalle istasyonuna 400 metre yürüme mesafesinde konumlanan Cadde Rezidans projesi dairelerin bir özelliği de konutların çift cepheye ve balkona sahip olması. 

Cadde Rezidans adres bilgisi : Mahmutbey Yolu üzeri Güneşli - Bağcılar - İstanbul 

Cadde Rezidans iletişim bilgileri
Telefon numarası :0212 550 76 69
Web adresi :http://www.cadderezidans.com/
E-mail adresi :iletisim@cadderezidans.com

Firma Bilgisi: Marmara Mühendislik&yapı A.ş. - Dumanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Cadde Rezidans