Cadde Rezidans'ta son daireler!

Mahmutbey Yenimahalle Mevkii Mahmutbey Caddesi üzerinde bulunan Cadde Rezidans projesinde kalan son daire için avantajlı ödeme ve daire seçenekleri devam ediyor

Cadde Rezidans'ta son daireler!

2015 Temmuz ayında teslim edilmesi planlanan Cadde Rezidans Mahmutbey projesinde toplam 32 adet daire yer alıyor. Son 10 adet dairenin satışları devam eden Cadde Rezidans fiyatları 337 bin TL ile 378 bin TL arasında değişiyor. Tüm daireler krediye ve hemen tapu devrine uygundur. 

Cadde Rezidans Mahmutbey, Yenimahalle Metro İstasyonu'na 250 metre yürüme mesafesinde yer alıyor. Aynı zamanda havaalanına 8 kilometre, TEM otoyoluna 4 kilometre, Basın Ekspres yoluna 1,5 kilometre mesafede yer alıyor. Bölgede ilkokul, ortaokul, lise, cami, pazar yeri, çarşı ve avm gibi ihtiyaç alanları bulunuyor. 

Cadde Rezidans satılık daire büyüklükleri 80 metrekareden başlıyor. Daireler ebeveyn ve çift çepheli olarak tasarlanıyor. Proje deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor olup 7/24 güvenlik sistemi ile korunmaktadır.. 

Projede her katta 4 adet 2+1, 10 kat toplamda 32 daire yer alıyor. 45 araçlık kapalı, daireye tahsisli otopark ve 14 araçlık açık otopark yer alıyor. Otopark katında aynı zamanda fitness salonu yer almaktadır. 

Bina Girişlerinin lobiden yapıldığı Cadde Rezidans projesinde Lobi karşılama bankosu ve oturma grupları yer alıyor. Cadde Rezidans Mahmutbey projesinde siteye ait çocuk parkı ve kamelya bulunuyor. 

Proje Bilgisi: Cadde Rezidans