Caddepark Erenköy Bağdat Caddesi’nde yükseliyor!

Caddebostan, Ataşehir, Erenköy, Suadiye, Moda gibi İstanbul’un önemli semtlerinde yaptığı A plus butik projelerle adından söz ettiren Aydoğan İnşaat, yeni projesi Caddepark Erenköy ile Bağdat Caddesi’nin çehresini değiştiriyor

Caddepark Erenköy Bağdat Caddesi’nde yükseliyor!

11 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Aydoğan İnşaat, bu sene başında başladığı Aydoğanpark Tuzla projesinden sonra Bağdat Caddesi’nde Caddepark Erenköy projesine imzasını atıyor. Bağdat Caddesi’nin en güzel lokasyonunda bulunan Caddepark Erenköy, caddede başlayan kentsel dönüşümün en güzel örneklerinden birini sunuyor. Bağdat Caddesi’ne çıkan Kantarcı Rıza Sokağında bulunan Caddepark Erenköy projesinin inşaatı yılın ilk ayında başladı. 2015 yılının Haziran ayında teslim edilmesi öngörülen Caddepark Erenköy projesi, 12 bin 500 metrekarelik bir inşaat alanında yükseliyor. 2.597 metrekarelik arsa alanına sahip proje için Aydoğan İnşaat Yönetim Kurulu İrfan Aydoğan, “1987 yılından beri İstanbul Anadolu yakasında çeşitli projelere imzamızı atıyoruz. Kızıltoprak, Erenköy, Caddebostan gibi Bağdat Caddesi’nde yaptığımız projelerle adımızı ön plana çıkaran bir firmayız. Caddepark Erenköy projemiz de yine kalitemizi, farklılığımızı yansıtacak bir proje olacak” diyor.

Daireler deniz manzaralı
İnşaatı devam eden Caddepark Erenköy projesi, tek blokta Zemin+14 katlı ve 54 dairelik olarak tasarlandı. Caddepark Erenköy projesinde 4 adet dubleks bulunuyor ve 11. kattan sonra tüm daireler deniz görüyor. 3+1 şeklinde tasarlanan daireler, 150 brüt metrekarelik olmasıyla ön plana çıkıyor. Lüks+ kalitede, son yapım teknolojilerinin ve malzeme-ekipmanların kullanıldığı, ortak sosyal alanların (fitness, sauna) mevcut olduğu binada, her daireye 2 araçlık kapalı otopark yeri tahsis ediliyor. Şu an ön talep toplayan Caddepark Erenköy projesinin başlangıç satış fiyatı ise 6 bin dolar/m2’dir.

 

 

 

"Caddepark Erenköy Bağdat Caddesi’nde yükseliyor!" Başlıklı Haberin Galerisi

Caddepark Erenköy Bağdat Caddesi’nde yükseliyor!

Caddepark Erenköy Bağdat Caddesi’nde yükseliyor!

Caddepark Erenköy Bağdat Caddesi’nde yükseliyor!

Proje Bilgisi: Caddepark Erenköy