Çağdaş Holding Rusya'nın en büyük fuarına hazır

23-25 Ekim tarihleri arasında Rusya'da gerçekleştirilecek olan Domexpo Gayrimenkul fuarına katılım için hazırlıklarını tamamlayan Çağdaş Holding, fuar süresince en yeni projelerinin tanıtımını yapacak

Çağdaş Holding Rusya'nın en büyük fuarına hazır

23-35 Ekim tarihlerinde Rusya'nın Başkenti Moskova'da gerçekleştirilecek olan Domexpo 2015, bölgenin en önemli konut üreticileri ve müşterilerini aynı çatı altında toplayacak. Türkiye'den fuara katılım gösteren önemli firmalardan biri olan Çağdaş Holding de, Şalvaroğlu ve Swissotel Residence'nin yanı sıra firmanın Bodrum'da satışı süren projelerinin sunumunu yapacak.

Çağdaş Holding Bodrum'u Rusya'ya taşıyacak
Dünyanın dört bir yanında çok sayıda katılımcıyı ağırlamaya hazırlanan Domexpo 2015 Avrupa'nın en önemli gayrimenkul üreticilerini 3 gün boyunca aynı çatı altında buluşturacak. Son olarak Bodrum Turgutreis'te hayata geçirdiği Swissotel Residences projesiyle dikkat çeken Çağdaş Holding de fuar süresince Swissotel Residences Bodrum Beach yanında satışı halen devam etmekte olan Şalvarağa evlerini de görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. 

Çağdaş Holding Rusya'nın en büyük fuarına hazır

Uluslararası yatırımcıdan büyük ilgi
Moskova'da gerçekleşecek olan fuarla ilgili bir açıklama yapan Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, projelerin satışa çıktığı anda bu yana yatırımcıdan büyük ilgi gördüğünü belirterek:

"Türkiye ve Bodrum artık Avrupalı turistin sadece tatil destinasyonu olmaktan çıktı; aynı zamanda bir yatırım üssü haline geliyor” diyen Çağlar, “Gerek Avrupa’da gerekse Doğu Avrupa ülkelerinde yaşanan tüm ekonomik olumsuzluklara rağmen, projelerimizin hala büyük ilgi görmesi çok sevindirici..." dedi.

Firma Bilgisi: Çağdaş Holding