Çağlayan Dap Vadisi projesi! Dap Yapı’dan!

İstanbul Çağlayan’da inşa ettiği ofis projeleriyle bölgede bir Dap Vadisi oluşturan Dap Yapı, satış faaliyetlerine devam ediyor

Çağlayan Dap Vadisi projesi! Dap Yapı’dan!

Dap Vadisi, İstanbul Avrupa Yakası’nın Kağıthane ilçesine bağlı Çağlayan bölgesinde Dap Yapı tarafından birbirine yakın alanlarda inşa edilen ofis projelerinin bir araya geldiği bölgeden oluşuyor. Tamamı ofis alanlarından oluşan vadide satış faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor.

Çağlayan Adliyesi’ne yürüme mesafesinde olan Dap Vadisi; Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere 5-10 dakika, Atatürk Havalimanı’na 15 dakika, metrobüs hattına, E-5, TEM ve bağlantı yollarına birkaç dakika uzaklıkta ve Çağlayan meydanına yürüme mesafesinde.

Çağlayan Dap Vadisi’ni oluşturan ofis projeleri şöyle sıralanıyor;

1-Dap Z Ofis

Toplam 365 adet bağımsız bölümden meydana gelen Dap Z Ofis’te 304 adet ofis ve 61 adet dükkan bulunuyor. 8 katlı projenin 2 katı otopark alanı, 1 katı mağaza alanı, 4 katı ofis alanı, 1 katı giriş alanı olarak tasarlanıyor. Projede 3 konferans salonu ve 11 toplantı odası bulunuyor.

2-Dap İ Ofis

69 bağımsız bölümden oluşan dap İ Ofis, 56 ofis ve 13 dükkana ev sahipliği yapıyor. 8 kat halinde yükselen Dap İ Ofis’te 1 otopark, 2 mağaza - ofis katı, 1 giriş katı, 4 ofis katı ve 1 toplantı odası mevcut.

3-Dap Y Ofis

122 bağımsız bölüme sahip dap Y Ofis, 103 ofis ve 19 dükkandan oluşuyor. 9 katlı Y Ofis’te 2 otopark, 2 mağaza - ofis katı, 1 giriş katı, 4 ofis katı ve 4 toplantı odası mevcut.

4-Dap A Ofis

78 bağımsız bölümden oluşan Dap A Ofis, 61 ofis ve 12 dükkana ev sahipliği yapıyor. 8 katı bulunan A Ofis’te 1 otopark, 2 mağaza - ofis katı, 1 giriş, 4 ofis ve 6 toplantı odası var.

5-Dap S Ofis

203 bağımsız bölümden oluşan Dap S ofis, 184 ofis ve 19 dükkanı ev sahipliği yapıyor. 12 kattan oluşan S Ofis’te 2 otopark, 2 mağaza ve 3 ofis katı, 1 giriş ve 4 ofis katı mevcut.

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Dap Vadisi