Çamdibi Life fiyatları 295 bin TL'den başlıyor!

Mevaport İnşaat ve Ramsa Yapı projesi olan Çamdibi Life fiyatları 295 bin TL'den başlıyor

Çamdibi Life fiyatları 295 bin TL'den başlıyor!

Mevaport İnşaat ve Ramsa Yapı projesi olan Çamdibi Life fiyatları 295 bin TL'den başlıyor. İzmir Bornova'da hayat bulan Çamdibi Life projesi iki bloktan oluşuyor. 

4 bin 700 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen Çamdibi Life Konutları projesi toplam 138 adet daireden meydana geliyor. 2+1 ve 3+1 tipinde alanları 115 metrekare ila 140 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip dairelerin yer aldığı Çamdibi Life teslimleri 2017 yılı Ekim ayında başlayacak. 

Çamdibi Life fiyatları 295 bin TL'den başlayıp 430 bin TL'ye kadar yükseliyor. Çamdibi Life projesinden konut sahibi olmak isteyenler konut bedelinin 3'te birini peşin olarak ödüyor. Yeni başlayan kampanyaya kapsamında, peşinatın bir kısmı hemen, kalanı ise 6 ay sonra ödeniyor. Çamdibi Life kiralık daire fiyatlarının ise bin TL'den başlaması bekleniyor. 

Çamdibi Life fiyatları 295 bin TL'den başlıyor!

Çocuk oyun alanları, kapalı otopark, kameralı güvenlik ve güvenlik gibi sosyal alanların bulunduğu Çamdibi Life projesinde daireler ankastre ürünler ile donatılıyor. Projede 2+1 daire alanları 115 metrekare, 3+1 daire alanları 140 metrekare olarak tasarlanıyor. 

İzmir Bornova Çamdibi'nde hayat bulan Çamdibi Life projesinde bölgedeki otopark problemi 2 katlı kapalı otopark ile çözüldü. Oturum amaçlı ev arayanlar için oldukça ideal olan projede konutların dışında 7 adet dükkana yer veriliyor. Proje Zemin+8 ve 16 katlı iki bloktan meydana geliyor. Çamdibi Life teslimlerinin 2017 yılı Ekim ayında yapılması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Mevaport Inşaat - Ramsa Yapı
Proje Bilgisi: Çamdibi Life