Çamdibi Life Konutları

Mevaport İnşaat ve Ramsa Yapı ortaklığı ile İzmir Bornova'da yükselen Çamdibi Life Konutları fiyatları 295 bin TL'den başlıyor

Çamdibi Life Konutları

Mevaport İnşaat ve Ramsa Yapı ortaklığı ile İzmir Bornova'da yükselen Çamdibi Life Konutları fiyatları 295 bin TL'den başlıyor. İzmir Bornova Çamdibi semtinde hayat bulan Çamdibi Life Konutları teslimleri 2017 yılı Ekim ayında teslim edilecek. 

Oturum amaçlı ev arayanlar için oldukça ideal olan proje zemin+8 ve 16 katlı iki blokta toplam 138 daire ve 7 adet dükkandan oluşuyor. 4 bin 700 metrekarelik arazi alanı üzerinde yayılan Çamdibi Life Konutları 2+1 ve 3+1 tipinde alanları 115 metrekare ila 140 metrekare arasında değişen dairelerden oluşuyor. 

Çamdibi Life Konutları'nın ev sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; çocuk oyun alanları, kapalı otopark, güvenlik ve kameralı güvenlik bulunuyor. Projede dairelerde ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu ve portmanto yer alıyor. Çamdibi Life Konutları projesinde 2 oda 1 salon daire alanları 115 metrekare, 3 oda 1 salon daire alanları 140 metrekare olarak tasarlanıyor. 

 

Çamdibi Life Konutları

 

Çamdibi Life Konutları fiyatlar ve ödeme seçenekleri

Projede konut bedelinin 3'te biri peşinat olarak isteniyor. Yeni kampanyaya göre ise peşinatın bir kısmı hemen kalan bedel ise 6 ay sonra ödenebiliyor. Çamdibi Life fiyatları 295 bin TL'den başlayıp 430 bin TL'e kadar yükseliyor. Proje tamamlandığında ise Çamdibi Life kiralık daire fiytatlarının 1.000 TL'den başlaması bekleniyor. Lansmana özel ödeme seçeneklerine göre ise 59 bin peşinat ödemesi yapılarak kalan 41 bin TL ödemesi 6 ay sonra yapılabiliyor. Kalan daire bedeli için ise banka kredisi kullanılıyor. 

 

Çamdibi Life Konutları

 

"Çamdibi Life Konutları" Başlıklı Haberin Galerisi

Çamdibi Life Konutları

Çamdibi Life Konutları

Çamdibi Life Konutları

Çamdibi Life Konutları

Firma Bilgisi: Ramsa Yapı
Proje Bilgisi: Çamdibi Life Konutları