Çamdibi Paprat Konutları Bornova

Çamdibi Paprat Konutları Bornova'da yükseliyor. Projede teslimler Aralık ayında yapılacak

Çamdibi Paprat Konutları Bornova

Çamdibi Paprat Konutları Bornova'da yükseliyor. Projede teslimler Aralık ayında yapılacak. 5 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Çamdibi Paprat Konutları 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Projede toplam 99 adet daire bulunuyor. Çamdibi Paprat Konutları satılık daire büyüklükleri ise 125 metrekareden başlıyor. 

Çamdibi Paprat Konutları fiyatlarının 324 bin lira ile 375 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Çamdibi Paprat Konutları kiralık daire fiyatlarının 3+1 dairelerde 1.200 liradan başlaması bekleniyor.

Açık otopark, kapalı otopark, güvenlik, merkezi uydu sistemi ve güvenlik gibi özelliklerin yer aldığı Çamdibi Paprat Konutları'nda daireler ankastre ürünler ile teslim ediliyor. Projenin dairelerinde aynı zamanda ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma, intercom sistemi ve ısı pay ölçer yer alıyor. 

İzmir Bornova Çamdibi'nde hayata geçirilen proje, otogara 2 kilometre, çarşıya 1 kilometre, stadyuma ise 500 metre mesafede yer alıyor. 

Çamdibi Paprat Konutları adres bilgisi : Tuna Mahallesi, Ziya Paşa Caddesi, 5533. Sokak Çamdibi - Bornova - İzmir
Çamdibi Paprat Konutlari iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0232 458 80 68
Web adresi : camdibipapratkonutlari.com

Firma Bilgisi: Fibaş Yapı
Proje Bilgisi: Çamdibi Paprat Konutları