Çamdibi Paprat Konutları İzmir!

Çamdibi Paprat Konutları İzmir, Mevaport İnşaat ve Fibaş yapı güvencesi ile hayata geçiriliyor

Çamdibi Paprat Konutları İzmir!

Çamdibi Paprat Konutları İzmir, Mevaport İnşaat ve Fibaş yapı güvencesi ile hayata geçiriliyor. 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin yer aldığı Çamdini Paprat Konutları 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 99 adet daireden meydana gelen projede satılık daire büyüklükleri 125 metrekareden başlıyor. 

Aralık 2015'te teslim edilmesi planlanan Çamdibi Paprat fiyatlarının 324 bin lira ile 375 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Çamdibi Paprat Konutları projesinden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 25 peşinat ile, yüzdee 0,79 faiz oranıyla konut kredisi kullanabiliyor. 

Açık otopark, kameralı güvenlik, kapalı otopark, güvenlik ve merkezi uydu sisteminin bulunduğu Çamdibi Paprat Konutları dairelerinde ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma, intercom, ısı pay ölçer ve balkon yer alıyor. 

L şeklinde tasarlanan Çamdibi Paprat Konutları blokları 9 kattan oluşuyor. Projede her katta 11 adet daire bulunuyor. Proje stadyuma 500 metre, çarşıya 1 kilometre otogara ise 2 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

Çamdibi Paprat Konutları adres bilgisi : Tuna Mahallesi, Ziya Paşa Caddesi, 5533. Sokak Çamdibi - Bornova - İzmir
Çamdibi Paprat Konutlari iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0232 458 80 68
Web adresi : camdibipapratkonutlari.com

Firma Bilgisi: Mevaport Inşaat
Proje Bilgisi: Çamdibi Paprat Konutları