Çamlı Vadi Konakları Çekmeköy

Çamlı Vadi Konakları projesi hem sosyal açıdan hem de doğal yaşam açısından başarılı bir çizgiyi yakalamış durumda

Çamlı Vadi Konakları Çekmeköy

Ney Yapı uzun süren çalışmalarının ardından dikkatleri üzerine toplayan bir proje ile müşterilerinin karşısına çıktı. Çamlı Vadi Konakları projesi doğal yaşam konseptini dirilten bir görselliğe sahip.

Villa tipinde yapılacak olan konutlar 12 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. Aralık 2014 tarihinde sahiplerine teslim edilecek olan villalar şimdiden taliplerini bulmaya başlamış durumda. İstanbul Çekmeköy mevkiinde inşasına başlanan Çamlı Vadi Konakları projesi hem sosyal açıdan hem de doğal yaşam açısından başarılı bir çizgiyi yakalamış durumda. 5+2 olarak tasarlanan villalar geniş ve ferah bir yaşam alanı oluşturmakta. 3 katlı olan villalar toplam 14 adet olarak inşa ediliyor. Tüm villalar 385 metre karelik bir alan kaplamaktadır. Site içerisinde ortak kullanım alanına açık yüzme havuzu, fitness salonu, oyun parkı ve sosyal tesisler gibi pek çok imkan sunulmakta. Bahçe ve parklarında oluşturulan dinlenme alanları doğa ile iç içe olma avantajı tanımakta. Site ve konut güvenliği özel bir güvenlik ve tam donanımlı bir güvenlik sistemi ile birlikte sağlanmakta.

Çamlı Vadi Konakları özellikle villa sahibi olmak isteyenlerin şimdiden ilgi odağı olmuş durumda. Çamlı Vadi Konakları projesi kapsamında sunulan doğa ve modern çizgiler oluşturulan artı yönlerden bir kaç tanesi.

Proje Bilgisi: Köy