Çamlıca Mesa teslimleri

Çamlıca Mesa teslimlerinin beklenen tarihten önce teslim edilmesi planlanıyor

Çamlıca Mesa teslimleri

Çamlıca Mesa teslimlerinin beklenen tarihten önce teslim edilmesi planlanıyor. 

Çamlıca MESA konutlarının erken teslimi hakkında bir açıklama yapan MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, Çamlıca MESA projesinin yatay mimari özelliğini taşıdığını söyledi.

Her metrekaresi titizlikle ele alınan proje: Çamlıca MESA
Erhan Boysanoğlu, “Çamlıca’da MESA’nın, her metrekaresi, her santimetrekaresi büyük bir titizlikle ele alındı; kalite, konfor ve teknoloji ile donatıldı. Çamlıca’da MESA, her açıdan sunduğu seçkin yaşam olanakları ile döneminin en elit projesi olarak hayata geçti” dedi. 

Çamlıca’da MESA’da konutlar üç ay erken teslim ediliyor
Projeye başlarken Çamlıca’da MESA’da konutların, Ağustos 2015’te teslim edileceğini belirttiklerini de hatırlatan Erhan Boysanoğlu, “Yapım aşamasında kaliteden taviz vermeksizin yakaladığımız üretim ritmi ile proje planlanandan da önce tamamlanma aşamasına geldi” diyerek, konut sahiplerine “Çamlıca’da MESA’da konutları, vaat ettiğimiz tarihten önce teslim edeceğiz” müjdesini verdi. 

Yatay projede; çağdaş, geniş ve konforlu 115 konut
Çağdaş, konforlu ve elit yaşam alanlarını fonda panoramik İstanbul manzarasıyla sunan Çamlıca’da MESA, eşsiz bir konuma sahip toplam 42.500 m² büyüklüğündeki arazi üzerinde hayat buldu. Döneminin en özel ve iddialı projelerinden biri olan Çamlıca’da MESA, toplam 113 konuttan oluşuyor. Bu seçkin konutlar arasında 5 adet 4 katlı, 950 m² kapalı alana sahip, havuzlu çok özel villalar bulunuyor. Yatay projenin genel dokusunu oluşturan 5’i iki katlı, 15’i ise 3 katlı toplam 20 blokta ise; 40 adet bahçe kullanımlı, 40 adet dubleks ve 28 adet de ara kat daire yer alıyor. Yaklaşık 240 m² ile 340 m² arasında değişen büyüklükleri ile geniş ve konforlu alanlar sunan daire ve dublekslerde ise 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri ile ideal yaşama dair tüm ihtiyaçlar karşılanıyor. 

33.000 metrekarelik yeşil alanda, trafik yerin altında
Çamlıca’da MESA’da araç trafiği de tamamen yer altına alındı. Kapalı otoparktan bloklara doğrudan erişim sağlanan Çamlıca’da MESA’da, yer üstündeki geniş yaya yolları ise sadece acil durumlarda araç trafiğine açılıyor. Yaklaşık yer üstündeki inşaata eşdeğer bir büyüklüğe sahip yer altındaki bu alanda, her daireye özel depo ve 3’er araçlık otoparklar ile ulaşım ağı yer alıyor.

Çamlıca’da MESA projesinde arazinin %80’ini oluşturan toplam 33.000 m²’lik bir alan ise sosyal tesis ve yeşil alana ayrıldı. Teknoloji, kalite ve güvenliğin en üst seviyede tutulduğu projede, araç trafiğinin yer altına alınması; Çamlıca’da MESA sakinlerinin, zengin bitki örtülü peyzajının yanı sıra çocuk oyun alanı ve dinlenme alanlarından oluşan yeşil alanın tamamını aktif olarak kullanabilmelerine olanak sağlıyor.

1.100 metrekare kapalı alana sahip sosyal tesiste, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna ve çok amaçlı oyun odası gibi birçok unsur, Çamlıca’da MESA sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı. 

Firma Bilgisi: Mesa