Çanakkale Seramik çekici dokusuyla mekanlarda

Çanakkale Seramik, travertenin doğal ve çekici dokusu ile seramiği buluşturduğu Emporio Serisi ile, iç ve dış mekanlarda mükemmel bir atmosfer yaratıyor

Çanakkale Seramik çekici dokusuyla mekanlarda

18 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Çanakkale Seramik, doğal doku ve travertenin dekorasyon trendlerinde daha da popülerleştiği günümüzde, travertenin çekici dokusunu seramikle buluşturarak, mekanlara doğallığı ve dinginliği getiriyor.

Çanakkale Seramik, özel dokuyu, sırlı granit olarak yaşam mekanlarına taşıyor
İsmini, İtalya’daki Sabin Tepeleri’nin batı yamaçlarında bulunan Tivoli kentinden alan “Traverten”in doğal dokusu, suda bulunan minarellerin zaman içerisinde ince katmanlar halinde kayaların üzerine çökmesiyle oluşur. Çanakkale Seramik, işte bu özel dokuyu, sırlı granit olarak yaşam mekanlarına taşıyor.

Emporio Serisi yaşam alanlarında farklı bir atmosfer isteynelere hitap ediyor
Doğanın sunduğu renkleri mekanlarında görmek isteyenler için tasarlanan Emporio Serisi; parlak, mat, antislip yüzey seçenekleri ve kemik, bej, kahve, gri renkleriyle, yaşam alanlarında farklı bir atmosfer oluşturmayı tercih eden kullanıcılara hitap ediyor.

Herkes için özel seçenekler üreten Çanakkale Seramik’in Emporio Serisi, 30x60 cm ebadında, iç ve dış mekan kullanımına uygun özellikleriyle, tüketici ve profesyonellerin beğenisine sunuluyor.