Çanakkale Seramik'ten güçlü desenler

Çanakkale Seramik, geleneksel motifleri yeniden yorumlayarak hayata geçirdiği ‘Maison’ koleksiyonunu tüketicilerin beğenisine sunuyor

Çanakkale Seramik'ten güçlü desenler

Çanakkale Seramik’in Maison koleksiyonu dekor alternatifleri sunan ‘Natural’ serisinin yanı sıra kültür yansıması desenleri içeren Romance’ serisinden oluşuyor. 

Gölgeler ve ışığın dansı
Beton görünümün yaşam alanlarındaki etkisi, Natural serisinin altıgen gibi oyunlu desenleriyle birleşince, etkileyici bir odak noktası oluşuyor. Doğal doku ve betonun dekorasyon trendlerinde daha da popülerleştiği, duvarların tekstil dokularıyla bezendiği günümüzde, Maison Koleksiyonu Natural serisi, modern iç mimarinin favorisi brüt beton etkisini metalik efektlerle birleştiriyor.

Duygusal lüks
Lüksün yeniden yorumlandığı ve Osmanlı motifleriyle yepyeni bir ruha büründüğü Maison Koleksiyonu’nda 30x90 cm ebadındaki fon karolar, gösterişli dekor alternatifleri ve koleksiyonun tamamlayıcı parçaları birbirinden farklı mekanları yaratmanıza olanak sağlıyor. Tekstil dokusunun sıcaklığını sıradışı tonlar ve sofistike desenlerle birleştiren Romance serisi ile romantizm banyonuzdan evinizin her köşesine yayılıyor. Banyonuzu hassas bir kumaş gibi işleyen birer kültür yansıması olan desenleriyle size romantik yolculuğa çıkarıyor.