Çanakkale Seramik'ten, ‘White & More’ koleksiyonu

Çanakkale Seramik, güçlü bir tasarıma sahip 'White & More' koleksiyonu ile dikkat çekiyor

Çanakkale Seramik'ten, ‘White & More’ koleksiyonu

Çanakkale Seramik, bütünsel banyo yaklaşımıyla ürettiği koleksiyonlarında şıklığı ve görsel zenginliği bir arada sunuyor. Siyah ve beyazın birlikteliğine yeniden dönen Çanakkale Seramik, White & More ile zıtların birliği temasını işliyor.

Zıtların birliği
Dekorasyonda vazgeçilmez bir renk olan beyaz, White & More koleksiyonunda farklı stillerde hayat buluyor. Romantik ve naif mekanların yanı sıra, derin siyah kombinleriyle sofistike mekanlar yaratmanıza da olanak sağlayan White & More koleksiyonu, farklı stillerde, benzersiz tasarımlarla beyazın ferahlığını sunuyor.

Çanakkale Seramik-White & More

Koleksiyonda yer alan J'adore, Fashion, Fleur, Silky, Chance ve Ashley seçeneklerinden biri stilinizi tamamlayacak. J'adore serisinde altın ve platinin siyah ve beyaz üzerinde yarattığı ışık oyunları, şıklığı ve saf asaleti yansıtıyor.

Fleur serisi ve diğerleri
Fleur serisinde boyutlarla oynanarak yaratılan etki ile çiçeklerin kazandığı ayırt edici bir gerçeklik sunuyor. Silky serisi beyazın saflığını, floral dekorun ipeksi dokunuşuyla duyularınızı yeniden şekillendiriyor. Chance serisi de beyazın şıklığını cezbedici geometri ile yeniden yaratıyor. Fashion serisi ise modayı linen, kristal ve noa dekorlarıyla banyolarınızla buluşturuyor. Koleksiyonda yer zemin için sunulan zarif ve sofistike bir etkiye sahip siyah ve beyaz seramik karoları tüketici tercihlerine göre biçimlenebiliyor

Firma Bilgisi: Koleksiyon