Canan Suadiye Vapuryolu Projesi!

Canan Yapı tarafından Kadıköy Suadiye Mahallesi'nde yükselen Canan Suadiye Vapuryolu projesi teslimleri 2016 Temmuz ayında başlayacak

Canan Suadiye Vapuryolu Projesi!

Canan Yapı tarafından Kadıköy Suadiye Mahallesi'nde yükselen Canan Suadiye Vapuryolu projesi teslimleri 2016 Temmuz ayında başlayacak. Canan Yapı'nın Suadiye'deki ilk projesi olan Vapuryolu, Suadiye Sahili'ne ve Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Deniz ve Adalar manzarasına hakim olan proje yüksek kalitede hayata geçiriliyor. 

2016 yılı Temmuz ayında teslim edilmesi planlanan Canan Suadiye Vapuryolu, 1150 metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana gelen projede 26 adet daireye yer veriliyor. Suadiye Vapuryolu projesinde daire alanları ise 137 metrekare ila 247 metrekare arasında değişiyor. 

Daireler için peşin ödeme yapılan Canan Suadiye Vapuryolu fiyatları 850 bin dolar ile 1 milyon 250 bin dolar arasında değişiyor. Projede metrekare birim fiyatı 5 bin dolar ile 6 bin 500 dolar arasında. Canan Yapı Vapuryolu projesinde 3+1 daire alanları 137 ila 154 metrekare, 4+1 dubleks daire alanları 218 metrekare ila 247 metrekare arasında değişiyor. 

Vapuryolu Suadiye projesinin özellikleri arasında; deniz manzarası, Adalar manzarası, kameralı güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor. Oturum için ideal olan projede daireler ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. Projede aynı zamanda ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. Kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen Canan Suadiye Vapuryolu projesi Canan Yapı imzası taşıyor. 

Firma Bilgisi: Canan Yapı
Proje Bilgisi: Canan Suadiye Vapuryolu