Canan Yapı Vapuryolu Projesi Suadiye'de yükseliyor

Canan Yapı imzası taşıyan kentsel dönüşüm projelerinden olan Vapuryolu projesi Suadiye'de yükseliyor

Canan Yapı Vapuryolu Projesi Suadiye'de yükseliyor

Canan Yapı imzası taşıyan kentsel dönüşüm projelerinden olan Vapuryolu projesi Suadiye'de yükseliyor. Teslimlerinin 2016 yılı Temmuz ayında başlaması beklenen proje, firmanın Suadiye'deki ilk projesi. Bağdat Caddesi ve Suadiye'ye yürüme mesafesinde konumlanan Vapuryolu projesi deniz ve Adalar manzarasına sahip. 

1.150 metrekare arsa alanı üzerinde yayılan Canan Suadiye Vapuryolu projesi 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşuyor. Toplam 26 adet daireye yer verilen projede daire büyüklükleri 137 metrekare ila 247 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlanıyor. 

Suadiye Vapuryolu projesinde daire büyüklükleri 3 0da 1 salon dairelerde 137 metrekare ile 154 metrekare arasında, 4 oda 1 salon dubleks daire büyüklükleri 218 metrekare ile 247 metrekare arasında değişiyor. 

Fiyatları 850 bin dolar ile 1 milyon 250 bin dolar arasında değişen Canan Suadiye Vapuryolu'nda daire sahibi olmak isteyenler peşin ödeme yapabiliyor. Projede dairelerin metrekare birim fiyatları ise 5 bin dolardan başlangıç gösteriyor. 

Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar içerisinde; deniz ve Adalar manzarası, kapalı otopark ve kameralı güvenlik mevcut. Oturum için oldukça ideal olan projede konutlar içerisinde ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. Isı pay ölçer ve merkezi ısıtma özelliklerinin de bulunduğu Vapuryolu projesi Canan Yapı güvencesi taşıyor. 

 

Firma Bilgisi: Canan Yapı
Proje Bilgisi: Canan Suadiye Vapuryolu