Capatect’ten bir yenilik daha:Yalıtım sıvası “ecotech”

Çevre ve insan sağlığına duyarlı Filli Boya Yalıtım, Capatect Isı Yalıtım Sistemi için geliştirilmiş ECOTECH Isı Yalıtım Sıvası ile ekolojik dengeyi korumaya devam ediyor.

Capatect’ten bir yenilik daha:Yalıtım sıvası “ecotech”

29 Nisan 2013 / emlakwebtv
Gezegenimizi ekonomik ve ekolojik açıdan geri dönüşü olmayan felaketlere sürüklemesi öngörülen iklim değişikliği ile mücadele etmek için artan karbon emisyonlarını azaltmamız gerekiyor. Binalarımızda ısı yalıtımı uygulaması ile karbon emisyonlarını azaltmak mümkün. Satın alınan her ürünün bir karbon ayak izi olduğundan, ısı yalıtımda sürdürülebilir ürünleri ve şirketleri tercih etmek, iklim değişikliği ile mücadelede önem taşıyor.

Filli Boya, Capatect Dalmaçyalının üstün performansını çevre dostu ısı yalıtım sıvası Capatect ECOTECH birleştiriyor
Standart EPS levhalara göre %20 daha yüksek ısı yalıtım performansına sahip Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhaları ile levha kalınlığını arttırmadan daha yüksek bir ısı yalıtım performansı sunan Filli Boya, Capatect Dalmaçyalının üstün performansını çevre dostu ısı yalıtım sıvası Capatect ECOTECH ile birleştiriyor. Sunduğu çevreci ve verimli ürünler ile iklim değişikliğiyle mücadelesine devam ediyor.

Levhasından yapıştırıcısına, sıvasından son kat kaplama ve boya ürünlerine kadar, birbirleri ile uyum içerisinde çalışan Capatect Isı Yalıtım Sistemi için geliştirilmiş ECOTECH ısı yalıtım sıvası, iç ve dış cephelerde ısı yalıtım levhalarının üzerine perdah sıvası yapılmasında kullanılıyor.

ECOTECH, daha az karbon salımı ile çevrenin korunmasına katkıda bulunuyor
Özel formülasyönü sayesinde 15 kg’ lık ambalajıyla, benzer sıva ürünlerinin 25 kg’ lık ürünleriyle eşdeğer metraj sağlayan ECOTECH, nakliye ve stoklama açısından kolaylıklar sunarak daha az karbon salımı ile çevrenin korunmasına katkıda bulunuyor. Hafifliği sayesinde, uygulamanın daha hızlı ve kolay yapılması ile işçilik ve zamandan da tasarruf sağlıyor.

‘2013 Çevreci Tesis Ödülleri' töreninde en çevreci tesis ödülünü alan Filli Boya Yalıtım, çevre ve sürdürülebilirlik politikalarıyla, sektöre ve ülkeye katlı sağlamaya devam edecek.