Carlson Rezıdor iki yeni otel markasını tanıttı

Carlson Rezidor Hotel Group, “Amerika Kıtası Ticaret Konferansı”nda “Radısson red” ve “quorvus collectıon” adında iki yeni küresel otel markasının tanıtımını yaptı

Carlson Rezıdor iki yeni otel markasını tanıttı

18 Şubat 2014 / emlakwebtv
Carlson Rezidor Hotel Group, Radisson and Radisson Blu yıllık Amerika Kıtası Ticaret Konferansı’nda iki yeni küresel otel markasının tanıtımını yaptı. Bu markalar, günümüzün müşterisine geleceğin deneyimini yaşatmak için tasarlanmış ve geliştirilmiş bir seçkin yaşam markası olan “Radisson Red” ve küresel gezginlerin gerçek hassasiyetlerine cevap vermesinin yanında bulunduğu yerlerin kültürünü de yansıtan, uzmanca oluşturulmuş bir lüks oteller derlemesi olan “Quorvus Collection” oldular. Bünyesinde Radisson Blu, Radisson, Park Plaza, Park Inn by Radisson ve Country Inns & Suites By Carlson markalarını barındıran Carlson Rezidor, 2020 senesinde 60’dan fazla Radisson Red oteli ve Quorvus Collection’a dahil 20 otele sahip olmayı hedefliyor.

Rautio: “ ‘Radisson red’ ve ‘quorvus collection’ ‘Vizyon 20/20’den ilham alıyor”
Carlson Başkan ve CEO’su Trudy Rautio ise konuyla ilgili olarak : “ Radisson Red ve Quorvus Collection, ‘Tutku 2015’ adını verdiğimiz büyüme stratejimizin daha gelişkin hali olan ‘Vizyon 20/20’den’ ilham alıyor. Vizyon 20/20, konukların deneyimini teknolojik yenilikler, hizmetler ve daha fazlasıyla üst noktalara taşımayı hedefliyor. Bu iki yeni markanın konseptleri de bu anlayışı kusursuz biçimde yansıtacak. Bu Carlson Rezidor için yeni deneyimlerin yanı sıra heyecan verici ve uygun hizmetler sunarak markalarımızın benzersiz biçimde ayrışmasını sağlayacak olan belirgin bir fırsat. Quorvus Collection ve Radisson Red bu vizyonun ilk tezahürleri ” dedi. Radisson Red otelleri 2015 senesinde Amerika kıtası, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik’te aynı anda hizmete girecek.