Carrefour Bursa AVM’de “düşyeri çocuk şenliği”

Carrefour Bursa AVM, çizgi film kahramanı Pepee ve arkadaşlarının gerçekleştireceği konser ve birbirinden eğlenceli aktivitelerin olacağı “düşyeri çocuk şenliği”ne ev sahipliği yapacak

Carrefour Bursa AVM’de “düşyeri çocuk şenliği”

10 Eylül 2013 / emlakwebtv
Bursa’nın buluşma noktası Carrefour Bursa AVM, 28-29 Eylül tarihleri arasında Düşyeri Çocuk Şenliği kapsamında çocukların sevgilisi ünlü çizgi film kahramanı Pepee ve arkadaşlarının gerçekleştireceği konser ve birbirinden eğlenceli aktivitelere ev sahipliği yapacak.

Katılımcılar, sürpriz hediyeler kazanma şansı da yakalayacaklar
Hafta sonu 10:00-20:00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliklerde çocuklar Pepee ile buluşma fırsatının yanı sıra birbirinden keyifli atölye çalışmaları, masal dinletisi, ödüllü yarışmalar, tiyatro ve dans gösterileriyle doyasıya eğlenecek. Pepee’nin yaratıcısı Düşyeri’nin hazırladığı festivale katılan minikler, lansmanı yapılacak olan yeni kahramanlar Leliko ve Ayas ile ilk kez tanışma fırsatı bulurken, aynı zamanda sürpriz hediyeler kazanma şansı da yakalayacaklar.

Carrefour Bursa AVM’de 75 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz giriş şansı
Carrefour Bursa AVM ziyaretçileri, aynı gün içerisinde yapacakları 75 TL ve üzeri alışverişlerinde almaya hak kazanacakları bileklikle etkinlik alanına ücretsiz giriş yapabilecekler. Ayrıca bilet alarak etkinliğe katılmak isteyenler, Biletix’den temin edecekleri biletlerle şenliğe katılabilecekler. Anne-babaların 10 TL, çocukların ise 5 TL’ye giriş yapabilecekleri Düşyeri Çocuk Şenliği’ne tekrar katılmak isteyen aileler, %50 indirim fırsatından faydalanacaklar.

Pepee ve sevimli arkadaşları, unutulmaz saatler yaşamak isteyen tüm çocukları aileleriyle birlikte Carrefour Bursa AVM’ye bekliyor.