Casa Golfo Gümüşlük projesi

Tanyapı imzası taşıyan Casa Golfo Gümüşlük projesi 8 bin 700 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Casa Golfo Gümüşlük projesi

Tanyapı imzası taşıyan Casa Golfo Gümüşlük projesi 8 bin 700 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 19 villanın yer aldığı projede 4+1 ve 5+2 konut tipleri yer alıyor. Casa Golfo Gümüşlük projesi satılık büyüklükleri ise 208 metrekareden başlıyor. 

Casa Golfo Gümüşlük projesi

Casa Golfo Gümüşlük projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu ayrıcalıklar içerisinde çocuk oyun alanları, güvenlik, çocuk yüzme havuzu, açık otopark, kameralı güvenlik ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Projenin daire özellikleri arasında ise ebeveyn banyosu ve villa için özel yüzme havuzu bulunuyor. Casa Golfo Gümüşlük projesinde teslimlerin 2016 yılında yapılması öngörülüyor.

Casa Golfo Gümüşlük projesi

Casa Golfo Gümüşlük projesi fiyatlarının ise 1 milyon liradan başlaması bekleniyor. Projede tahmini daire fiyatları şöyle; 

4+1 daireler 1 milyon lira ile 1 milyon 150 bin lira arasında, 

5+2 daireler 1 milyon 350 bin lira ile 1 milyon 450 bin lira arasında değişiyor. 

Casa Golfo Gümüşlük projesi

Bodrum Gümüşlük'te yer alan proje Koyunbaba'da hayata geçiriliyor. Tamamı deniz manzarasına hakim villalardan oluşan Casa Golfo Gümüşlük projesinde her villa 450 metrekarelik alanda konumlanıyor. Projede 7 villa 3 katlı 5+2, 12 villa ise dubleks ve 4+1 tipinde. Casa Golfo Gümüşlük projesinde fiyatlar, ödeme seçenekleri, projenin özellikleri ile ilgili detaylı bilgilere satış ofisinden ulaşabilirsiniz. 

Casa Golfo Gümüşlük adres bilgisi : Koyunbaba mevkii Gümüşlük - Bodrum - Muğla

Casa Golfo Gümüşlük iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0224 233 60 60
Web adresi : www.casagolfo.com
e-posta adresi : bertan@tanyapiltd.com

Firma Bilgisi: Tanyapı
Proje Bilgisi: Casa Golfo Gümüşlük