Çatıda komple güvenilir çözüm

Braas’ın, çatıdaki çeşitli faaliyetlerden kaynaklanan riskleri azaltmak ve çatıda insan ve iş güvenliğini artırmak için yeni çözümü Vitasafe

Çatıda komple güvenilir çözüm

24 Eylül 2012 / emlakwebtv
Braas Çatı Sistemleri, tehlikeli bir çalışma alanı olarak kabul edilen eğimli çatılarda insan ve iş güvenliğini sağlamak amacı ile Vitasafe’i geliştirdi. Komple bir çözüm olan Vitasafe ürün gamı ile eğimli çatılarda kalıcı bir ankraj sistemi oluşturulabiliyor. Bu kalıcı ankraj sistemleri, uygun kişisel koruyucu donanımlarla birlikte kullanılarak çatı üzerinde yapılacak her işte maksimum insan güvenliği sağlıyor.

Vitasafe, komple ve geniş bir ürün gamına sahip
Vitasafe, TS EN 795 standardında belirtilen A1, A2 ve C sınıfı teçhizatlardan oluşuyor. Vitasafe C sınıfı esnek yatay yaşam hatları, bağlanma kancaları, döner ve sabit kancalar gibi onlarca detay ürün ile eğimli çatılarda kalıcı bir ankraj sistemi oluşturulabiliyor.

Standartlarda ön görülen tüm güvenlik testlerini başarı ile geçen ürünler, kapsamlı teknik kılavuzları ile birlikte sunuluyor. Birbiriyle tamamen uyumlu detay ürünleri, her türlü çatı geometrisine uygun ankraj sistemleri teşkil edilmesine imkan sağlıyor. Bu kalıcı ankraj sistemleri, uygun kişisel koruyucu donanımlarla birlikte kullanılarak çatı üzerinde yapılacak her işte maksimum insan güvenliği sağlıyor ve mevzuata uygun olarak konusunda uzman ekipler tarafından monte ediliyor.