ÇATIDER 10. Yılını kutlamaya hazırlanıyor

Çatı konusunda kamuoyunu ve sektörü bilinçlendirmek amacıyla kurulan Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER), 10. yılının heyecanını yaşıyor

ÇATIDER 10. Yılını kutlamaya hazırlanıyor

3 Aralık 2012 / emlakwebtv
Çatı konusunda kamuoyunu ve sektörü bilinçlendirmek amacıyla kurulan Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER), 10. yılının heyecanını yaşıyor. Bundan tam 10 yıl önce, 2002 yılında faaliyete geçen dernek, yeni yaşını özel bir gecede üyeleri ve sektör temsilcileri ile beraber kutlamaya hazırlanıyor. Kutlamada basın ve sektörden önemli isimler de konuşma yapacak.

Çatı sektörünü aynı çatı altında toplayacak olan ÇATIDER 10. Yıl Kutlaması, 18 Aralık Salı akşamı Kadıköy Moda’daki Moda Deniz Kulübü’nde gerçekleştirilecek. Gecede, Hürriyet Gazetesi Ekonomi Müdür Yardımcısı Sadi Özdemir ve Cumhuriyet Dönemi mimarlık tarihi örnekleri arasında sayılan yapılar gerçekleştiren ünlü mimar Cengiz Bektaş konuşmalarıyla sektörü değerlendirecek. Yeni yıla sayılı günler kala bu etkinlikle bir araya gelecek olan çatı sanayicileri hem sektörü konuşacak hem de eğlenecek.  

Firma Bilgisi: Çatider