ÇATIDER Nazım Yavuz ile devam dedi

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (ÇATIDER), 7. Olağan Genel Kurulu'nda 2015-2016 döneminde görev yapacak Yönetim Kurulu seçildi.

ÇATIDER Nazım Yavuz ile devam dedi

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine, oy birliğiyle yeniden Multiplan Yönetim Kurulu Üyesi M. Nazım Yavuz seçildi. Yavuz, çatı sektörünün 2015 yılında da büyümeyi sürdüreceğine inandıklarını söyledi.

ÇATIDER Genel Merkezi'nde yapılan 7. Olağan Genel Kurulu'nda Yönetim Kurulu Üyeleri de belirlendi. Panelsan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Maşlak ve Rheinzink Bölge Satış Direktörü Yaşar Şenal, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlendi. Adil Baştanoğlu, Atila Gürses, Emin Özgür, Daniş Navaro, Lebriz Akdeniz, Orkun Ürkmez, Özgür Üzeltürk, Serdar Pakakar ise Yönetim Kurulu Üyesi seçildiler.

Sektör 2015 yılında büyümesini sürdürecek
ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine yeniden seçilmenin kendisi için büyük bir onur olduğunu belirten M. Nazım Yavuz, çatıcılık sektörünün gelişmesi ve bu konuda toplumsal bilincin oluşmasına katkı sağlayan çalışmalarını önümüzdeki dönemde de kararlılıkla sürdüreceklerini açıkladı. Yavuz:

"Çatı sektörümüz bugün yaklaşık 3 milyon dolarlık büyüklüğe ve dünya pazarında yüzde 1,3'lük paya sahip. Sektörümüzü daha fazla büyütmek ve geliştirmek için hep birlikte çalışıyoruz. Kentsel Dönüşüm, Enerji Verimliliği Kanunu gibi uygulamalar, sektörümüz için büyüme fırsatları sunuyor. 2014 yılında yaklaşık yüzde 5 büyüdük. 2015 yılında da aynı oranda büyüyeceğimizi öngörüyoruz. Sadece büyümeye değil, sektörümüzün gelişmesine ve toplumsal bilincin artmasına da önem vererek, sosyal sorumluluklarımızı da yerine getiriyoruz."

Firma Bilgisi: Çatider