Çatılarda Ondüvilla dalgası

Bitüm esaslı, hafif ve uzun ömürlü çatı kaplama malzemesi Onduvilla 3D gölge efektli yeni yüzü ve yeni aksesuarlarıyla çatılardaki yerini alıyor

Çatılarda Ondüvilla dalgası

10 Temmuz 2012 / emlakwebtv

Çatı yalıtım sistemleri üreticisi Onduline Avrasya, 2005 yılından beri ürettiği Onduvilla bitüm esaslı kiremit malzemesini yenileyerek inşaat sektörünün hizmetine yeni yüzüyle sundu. Çevreci özellikleri ile de dikkat çeken yeni Onduvilla, 10 yıl su geçirimsizlik garantisine de sahip. Çatı kaplamasında dünyanın en hafif malzemelerinden biri olan Onduvilla metrekarede sadece 4 kilogramlık bir yük meydana getirirken, kolay montajı ve işçilik maliyetlerinin düşüklüğü ile de tasarruf sağlıyor. Hafifliği ve boyutlarıyla benzerlerinden ayrılan Onduvilla nakliyede olduğu kadar şantiye içi taşımalarda da büyük kolaylık getiriyor.
3 boyutlu efekti veren yeni renkleriyle Onduvilla, Akdeniz toprak kiremitlerinin gölge efekti ve derinliğine daha da yaklaşmış bulunuyor. Bunun yanısıra ürün ile aynı malzemeden yapılan yeni aksesuarlarıyla Onduvilla tam bir çatı sistemi bütünü olarak kullanıcının hizmetine sunuluyor. Onduvilla sistemi ayrıca ısı ve ses yalıtımı da sağlıyor. 

3D Onduvilla’nın gölgeli kırmızı, gölgeli yeşil ve gölgeli kahverengi renkleri bulunuyor. Esnek yapısı nedeniyle don olayının yaşandığı bölgelerde de rahatça kullanılabilen Onduvilla, çatlamıyor ve pullanıp dökülmüyor.